Linia 60A 60B 60C 60D

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 11.02.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: CH TULIPAN (4573)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
CH Tulipan 0 0 0 0 0 0 0 0
Sarnia 2 2 2 2 2 2 2 2
Śmigłego-Rydza 3 3 3 3 3 3 3 3
Piłsudskiego 4 4 4 4 4 4 4 4
Tuwima 5 5 5 5 5 5 5 5
Narutowicza 7 6 6 6 7 6 6 6
rondo Solidarności10 7 7 810 7 8 7
Źródłowa12 9 81012 910 8
Smutna1411101214111210
Wojska Polskiego1512111315121311
Inflancka1714131517141513
Kwarcowa1916151719161715
Opolska2017161820171816
Herbowa2118171921181917
Rogowska2320192123202119
Łodzianka2522212325222321
Okólna2724232527242523
Jana i Cecylii2825242628252624
Strykowska 2412926252729262725
Imielnik Nowy3128272931282927
Stary Imielnik 17 #----34313230
Stary Imielnik 45A----35323331
O.Sz. i W----38353634
Młyn----39363735
Wieś----41383937
Michałówek----43404139
Michałówek / Dobra----45424341
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
09S3249z
06E18D3249S59B
1029D4052
03E1627D4052
0416D3246x52
12D3252
12D3252
10B22D3252
1230B41D53
00E11z31D40
0415S24D40B52
0416S28D4052
03E1426D4052
03S1623x32D52B
1223D3242x52
1222D3252
1222D28x3252
06E32D52B
1232
02x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
07E3252D
3252D
02x1252D
123352D
12B3252D
123252D54x
123252D
123252D
02E123252D
1232B52D
123252D
123252D
123252D
123252D
123252B
12D3252
07E22x32D52
123259x
-
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
123252D
123252D
123252D
12B2237x52D
123252D
123253D
123252D
123252D
123252D
123252D
123252D
123252D
123246x52D
123252B
1232
1222x42
1215x42x
-
B - kurs do pętli Michałówek/Dobra jako linia 60B
S - kurs do pętli Stryków Dw. PKP jako linia 60C
E - kurs do pętli Stryków Dw. PKP z podjazdem do firmy "Corning" jako linia 60C
z - kurs do firmy "Corning" jako linia 60C
D - kurs do pętli Marysin Tęczowa jako linia 60D
x - od Smutnej do zaj. Limanowskiego: Palki, Wojska Polskiego,Franciszkańską, Organizacji WiN, Limanowskiego
# - granica strefy taryfowej
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.