Linia 54A 54B 54C 54D

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 15.05.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: PIŁSUDSKIEGO - KONSTYTUCYJNA (WI-MA) (0744)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Konstytucyjna (Wi-Ma) 0 0 0 0 0 0 0 0
Piłsudskiego 3 2 3 2 2 3 2 3
Dw. Łódź Niciarniana 4 3 4 3 3 4 3 4
Czechosłowacka 6 4 6 4 4 6 4 6
Mazowiecka 7 5 7 5 5 7 5 7
Edwarda 8 6 8 6 6 8 6 8
Pomorska10 810 8 810 810
Kasprowy Wierch1210121010121012
Juhasowa1512151213151215
Arniki1714171415171417
Henrykowska1815181516181518
Mileszki1916191617191619
Pomorska 4662118211819211821
Śródziemnomorska2320232021232023
Gryfa Pomorskiego2421242122242124
Wendy2522252223252225
Nowosolna2623262324262326
Nowosolna2724------
ROD Relaks--292627---
Witkacego--302728---
ROD Polanka--312829---
ROD Polanka--322930---
Nowosolna-----272427
Tatarkiewicza-----282528
Autostrada A1 #-----292629
Natolin-----312831
Natolin - pętla-----322932
Teolin-----3431-
Lipiny 67-----3734-
Lipiny-----3835-
Lipiny - pętla-----4037-
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
00B23D45B
03D20B40C
00B20B40C
00C22B42
022650C
1438
02B2750
14D38
02D27B50C
14B38D
02B23C43B
03D23B43C
03B23C43
0323B43D
1346
14B43D
14B43D
13D44B
13D49
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
35D
-
13
03B53
23B43C
33
23B46C
16
03B2853
43B
03C33
23B
13D
03B53
43B
33
23B
03C
03B53
43
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
13D
03B53D
43B
33
23B
13
03B53
43B
3353C
23B
1336D
03B53
17D43B
33
23B
11
03B53
43
B - kurs do pętli ROD Polanka jako linia 54B
C - kurs do pętli Lipiny jako linia 54C
D - kurs do pętli Natolin jako linia 54D
# - granica strefy taryfowej
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.