Linia 65A 65B

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.03.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: ZACHODNIA - LIMANOWSKIEGO (1397)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Limanowskiego 0 0 0 0 0 0 0 0
Zachodnia 3 2 3 3 2 3 1 3
Czarnkowska 5 4 5 5 4 5 3 5
Odolanowska 6 5 6 6 5 6 4 6
Kutrzeby 8 6 8 8 6 8 5 8
Drewnowska10 71010 710 610
Srebrzyńska12 91212 912 812
Legionów131014131013 913
Żeligowskiego1612171512151115
Pogonowskiego1713181613161216
Więckowskiego (LO nr 1)1814191714171317
pl. Barlickiego2016211916191519
Pogonowskiego2218232118211721
Żeligowskiego2319242219221822
Karolewska2521262421242024
Włókniarzy2722282622262126
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)2924302824282228
Łaska3126323026302430
Wróblewskiego3227333127312531
Jana Pawła II3530363429332734
Nowe Sady3631373530342835
Obywatelska 1063732383631352936
Elektronowa3833393732363037
Obywatelska4035413934383239
Rusałki4136424035393340
Komandorska4237434136403441
Pienista4338444237413542
Aeroklub4540464439433744
Lotnisko46414745404438-
Sortownia-------46
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
32_52a_
1232_53B_
05_17B_2943B_53_
05B_17_29B41_53B_
05_25B_44_56B_
04x12_32B_52_
12B_32_52B_
12_32B_52_
12B_32a_52B_
12a_32B_52_
12b_32_47B_59_
11B_23_35B_4759B_
11_23B_35_47B_59
12B_32_56B_
16_26x36B_56_
12B_32_52B_
12_32B_52b_
12B_32_52B_
12_42x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
33_
03_33_53B_
13_33_53B_
15_35B_55_
15B_35_51B_
05_20B_35_50B_
05_20B_35_50B_
05_20B_35_50B_
05_20B_35_50B_
05_20B_35_50B_
05_20B_35_50B_
05_20B_35_55B_
15_35B_55_
13B_34_55B_
14_34B_54_
14B_34_54B_
14_34B_54_
14B_34_54B_
14_34B_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
14_44B_
14_44B_
15_35B_55_
15B_35_55B_
15_35B_55_
15B_35_55B_
15_35B_55_
15B_35_55B_
15_35B_55_
15B_35_55B_
15_35B_55_
14B_34_54B_
14_34B_54_
14B_34_54B_
14_34B_54_
14B_34_54B_
14_34B_
a - kurs do Sortowni przez Jana Pawła II jako linia 65A
B - kurs przez Bandurskiego jako linia 65B
b - kurs do Sortowni przez Bandurskiego jako linia 65B
x - od Elektronowej do zaj. Nowe Sady: Obywatelską, Waltera-Janke, Nowe Sady (zjazd po trasie linii 65A)
kursują autobusy niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.