Linia 83

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.07.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: WIĘCKOWSKIEGO - ŻELIGOWSKIEGO (1289)
Czas przejazdu do:minminminmin
Żeligowskiego 0 0 0 0
Włókniarzy 2 2 4 2
Konstantynowska (Fala) 4 4 7 4
Srebrzyńska 5 5 8 5
Praussa 6 6 9 6
Siewna 8 711 8
Krakowska10 91310
Kwiatowa12101511
Rąbieńska13111612
Nektarowa14121713
Traktorowa17142015
Kaczeńcowa18152116
Wiernej Rzeki19162217
Rydzowa20172318
Lniana22182519
Aleksandrowska24202721
Wersalska 4726222923
Szczecińska27233024
św. Teresy28243125
cm. Szczecińska30263327
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
40
002040
00204057
09213651
06213651
06213651
062040
002040
002040
001940
00203550
05223752
07223752
07223750
052242
022242
022242
002040
002040
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
002040
002040
002040
02224158
13284358
13284356
14294456
13294358
13284358
13284358
132843
022242
022242
012040
002040
002040
002040
002040
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
1545
1545
1547
1742
022242
022242
022242
022242
022242
022242
002040
002040
002040
002040
002040
002040
002040
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.