Linia 69A 69B

MPK-ŁódĽ Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.07.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: MARATOŃSKA - MARATOŃSKA 91 (0541)
Czas przejazdu do:minminminminminmin
Maratońska 91 0 0 0 0 0 0
Plocka 1 1 1 1 1 1
Retkińska 3 3 3 3 3 3
Obywatelska 4 4 4 4 4 4
Waltera-Janke 7 7 7 7 7 7
ROD Olimpijka 8 8 8 8 8 8
zajezdnia MPK 9 9 9 9 9 9
Elektronowa111111111111
Nowe Sady131313131313
Jana Pawła II151515151515
Obywatelska171717171717
r. Lotników Lwowskich181818181818
Zaolziańska212020212020
Karpacka232222232222
Tuszyńska252424252424
Kilińskiego282726282726
Kraszewskiego292827292827
¦migłego-Rydza302928302928
Tatrzańska323130323130
Konspiracyjnego WP333231333231
Kadłubka343332343332
Gojawiczyńskiej353433353433
D±browskiego363534363534
Dw. ŁódĽ D±browa373635373635
D±browskiego383736---
Lodowa393837---
Ordonówny414039---
Lodowa 97424140---
D±browskiego434241---
Ossendowskiego---383736
Lodowa---393837
Lodowa 91444342403938
Dostawcza454443414039
Andrzejewskiej474544434140
cm. Zarzew484645444241
Lodowa494746454342
rondo Sybiraków504847464443
rondo Sybiraków514948474544
rondo Inwalidów535150494746
rondo Inwalidów545251504847
Dw. ŁódĽ Widzew565453525049
W dni roboczeW sobotyW niedziele i ¶więta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
15B_3550
05_20_35_50_
05_20_35_50_
052035_50B_
05B_20B35B_50B_
05B_20B_35B_50B
05B20B_35B_38x50B_
05_20_35_50B_
05B_203550_
05_20_35_50_
05_20_35_50
0520_35_50_
05_20_35B_50B_
05B_20B3550B_
08B_28B_48B_
08_28_48_
08B_28B_48_
02_25_48_
08B_30_48B_57x_
13x_33x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
28_48_
08_28_48_
08_28_48_
08_28_45_
00_15_30B_45B_
00B_15B_30B_45B_
00B_15B_30_45_
00B_15B_30B_45B_
00_15_30_45_
00_15_30_45_
00_15_30_45_
00B_15B_30B_48B_52x_
08B_28B_48B_
08B_28B_48B_
08_28_48_
08B_28B_48_
08_28_48_
08_28_48_
08B_28B_48B_52x_
12x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
08_38_
08_38_
08B_28B_48B_
08B_28B_48B_
08B_28B_48B_
08B_28B_48B_
08_28_48_
08_28_48_
08B_28B_48B_
08B_28B_48B_
08B_28B_48B_
08B_28B_48B_
08B_28B_48B_
08B_28B_48B_
08_28_48_
08_28_48_
08B_28B_48B_50x_
10x_
B - kurs z pominięciem ul. Ossendowskiego jako linia 69B
x - dojeżdża do: zajezdnia MPK
kursuj± autobusy niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powoduj± zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóĽnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-ŁódĽ Spółka z o.o. jest zabronione.