Linia 96A 96C

MPK-Łódź Sp. z o.o.

linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 04.11.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: ZAKŁADOWA - ODNOWICIELA (1419)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Odnowiciela 0 0 0 0 0 0 0 0
Piasta Kołodzieja NŻ 1 1 1 1 1 1 1 1
Książąt Polskich 2 2 2 2 2 2 2 2
Augustów 4 4 4 4 4 4 4 4
Czajkowskiego 5 5 5 5 5 5 5 5
rondo Sybiraków 6 6 6 6 6 6 6 6
rondo Sybiraków 7 7 7 7 7 7 7 7
rondo Inwalidów 9 9 9 9 9 9 9 9
Maszynowa1111111111111111
Widzew Stadion1313131313131313
Niciarniana151515151515--
Konstytucyjna (Wi-Ma)161616161616--
CH Tulipan171717171717--
Sarnia181818181818--
Śmigłego-Rydza191919191919--
Piłsudskiego------1616
przychodnia------1717
szpital położniczy------1818
Nurta-Kaszyńskiego------2020
Zapadła------2121
Śmigłego-Rydza------2424
Milionowa------2626
Tymienieckiego------2727
Piłsudskiego2020202020202929
Tuwima2121212121213030
Narutowicza2222222222223131
Wierzbowa2524252524243433
P.O.W.2827282827273635
Kilińskiego3029303029293837
Piotrkowska3231323231314039
Legionów3533343534334341
Zachodnia3936384037364744
Czarnkowska4138404239384946
Klonowa4340424441405148
Włókniarzy4441434542415249
Pułaskiego4642454743425350
Dw. Łódź Żabieniec4844474945445552
Dw. Łódź Żabieniec5046495147465754
Bielicowa5147505248475855
Grabieniec5449535550496057
Traktorowa5650555752516258
Kaczeńcowa5751565853526359
Wiernej Rzeki5852575954536460
Rydzowa5953586055546561
Wici6054596156556662
Szczecińska6155606257566763
Teofilów Rojna6256616358576864
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
2141
012141
01163146
01163146
01163146
01214154x
012141
012141
012141
012141
01163146
01163146
01163146
012141
012141
022141
012141
012141
041929x49x
09x19x29x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
41C
01C21C41C
01C21C41C
01C21C41C
01C19C34C49C
04C19C34C49C
04C19C34C49C
04C19C34C49C
04C19C34C49C
04C19C34C49C
04C19C34C49C
04C19C34C49C
04C19C41C
01C10z21C41C50z
01C21C41C
01C21C41C
01C21C41C
01C21C41C
01C21C31z51z
11z31z
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
06C36C
06C36C
06C36C
01C21C41C
01C21C41C
01C21C41C
01C21C41C
01C21C41C
01C21C41C
01C21C41C
01C21C41C
01C21C41C
01C21C41C
01C21C41C
01C21C31z41C
01C21C41C
01C21C31z51z
11z31z
C - kurs przez Lodową, Widzewską, Piłsudskiego, Niciarnianą, Przybyszewskiego,Śmigłego-Rydza jako linia 96C
x - od Włókniarzy do zaj. Limanowskiego: Włókniarzy, Limanowskiego jako linia 96A
z - od Włókniarzy do zaj. Limanowskiego: Włókniarzy, Limanowskiego jako linia 96C
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.