Czas przejazdu do: | min | min | min | Lutomierska NŻ | 0 | 0 | 0 | Manufaktura (NŻ) | 1 | 1 | 1 | Próchnika (NŻ) | 3 | 3 | 3 | Zachodnia (NŻ) | 4 | 4 | 4 | 6 Sierpnia | 12 | 12 | 12 | Mickiewicza (NŻ) | 16 | 16 | 16 | Radwańska (NŻ) | 18 | 18 | 18 | Wólczańska (NŻ) | 19 | 19 | 19 | Skorupki (NŻ) | 21 | 21 | 21 | Czerwona (NŻ) | 22 | 22 | 22 | Skrzywana (NŻ) | 23 | 23 | 23 | pl. Niepodległości | 25 | 25 | 25 | Czerwona (NŻ) | 29 | 29 | 29 | Słowiańska (NŻ) | 31 | 31 | 31 | Kilińskiego (NŻ) | 32 | 32 | 32 | Szkoła Mistrzostwa Sportowego (NŻ) | 34 | 34 | 34 | Przędzalniana (NŻ) | 36 | 36 | 36 | Milionowa (NŻ) | 37 | 37 | 37 | Tatrzańska (NŻ) | 40 | 40 | 40 | Zapadła (NŻ) | 41 | 41 | 41 | Nurta-Kaszyńskiego (NŻ) | 42 | 42 | 42 | Papiernicza (CRO) NŻ | 43 | 43 | 43 | Lodowa (NŻ) | 44 | 44 | 44 | rondo Sybiraków (NŻ) | 45 | 45 | 45 | rondo Sybiraków (NŻ) | 46 | 46 | 46 | rondo Inwalidów (NŻ) | 47 | 47 | 47 | rondo Inwalidów (NŻ) | 48 | 48 | 48 | Gogola (NŻ) | 49 | 49 | 49 | Lermontowa (NŻ) | 50 | 50 | 50 | Augustów (NŻ) | 51 | 51 | 51 | Książąt Polskich NŻ | 52 | 52 | 52 | Janów | 54 | - | - | Janów | 55 | - | - | Janów | - | 54 | 54 | Juranda ze Spychowa (NŻ) | - | 55 | 55 | Zagłoby (NŻ) | - | 56 | 56 | Dąbrówki (NŻ) | - | 57 | 57 | Hetmańska (NŻ) | - | 58 | 58 | Cynarskiego NŻ | - | 59 | 59 | Transmisyjna NŻ | - | 60 | 60 | Józefiaka NŻ | - | 61 | 61 | Dorabialskiej NŻ | - | 62 | 62 | Tranzytowa NŻ | - | 62 | 62 | Dyspozytorska NŻ | - | 63 | 63 | Zakładowa (NŻ) | - | 64 | 64 | szkoła (NŻ) | - | 64 | 64 | Gajcego (NŻ) | - | 65 | 65 | Gwarna (NŻ) | - | 66 | 66 | Andrzejki # | - | 68 | 68 | Młynarska (NŻ) | - | 69 | 69 | Andrespol | - | 70 | 70 |
|
| Niedziela/Poniedziałek - Czwartek/Piątek | Piątek/Sobota | Sobota/Niedziela (Święta) | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | | 18B | 48 | 18B | 48 | 18B | 48 | 18B | 48 | 18B | 48 | 18 | 48 | 18 | - |
| | 18B | 48 | 18B | 48 | 18B | 48 | 18B | 48 | 18B | 48 | 18B | 48 | 18B | - |
| | 18B | 48 | 18B | 48 | 18B | 48 | 18B | 48 | 18B | 48 | 18B | 48 | 18B | 48 | 18 | 49x |
| B - kurs do pętli Andrespol jako linia N5B x - od Struga do zaj. Limanowskiego: Struga, Żeromskiego, Zieloną, Kasprzaka, Klonową, Limanowskiego # - granica strefy taryfowej KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: | przyspieszenie | - 1 min. | | opóźnienie | - do 4 min. | Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione. |
|