Linia 63
MPK-Łódź Sp. z o.o
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 05.02.2024 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: PRĄDZYŃSKIEGO - DARNIOWA NŻ
(1954)
Czas przejazdu do:
min
Darniowa NŻ
0
Rozwojowa
1
Prądzyńskiego
2
Czahary
3
Zenitowa
4
Zwrotnikowa
5
Dw. Łódź Pabianicka NŻ
7
Prądzyńskiego
9
Jana Pawła II
11
r. Lotników Lwowskich
12
Zaolziańska
14
Karpacka
16
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
47
28
03
39
14
49
24
59
37
12
47
22
57
32
07
42
17
52
27
02
37
12
47
22
56
38
14
44
19
11
46
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
47
30
05
45
25
06
46
26
06
46
26
06
46
24
06
46
26
06
46
26
06
46
25
03
40
20
09
47
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
46
26
06
46
26
06
46
26
06
46
26
06
46
26
06
46
26
06
46
25
03
40
20
09
47
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja:
przyspieszenie
- 1 min.
opóźnienie
- do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.