Linia 12

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia tramwajowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 06.10.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: RETKINIA (1370)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Retkinia 0 0 0 0 0 0 0 0
blok 270 1 1 1 1 1 1 1 1
Armii Krajowej 3 3 3 3 3 3 3 3
Retkińska 4 4 4 4 4 4 4 4
os. Piaski 6 6 6 6 6 6 6 6
Waltera-Janke 7 7 7 7 7 7 7 7
Wróblewskiego 9 9 9 9 9 9 9 9
Wileńska1010101010101010
Dw. Łódź Kaliska1212121212121212
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)1414141414141414
Tobaco Park1515151515151515
Łąkowa1717171717171617
Żeromskiego1919191919181719
Skłodowskiej-Curie2121212121201921
Zielona2423232323222124
Kościuszki2625252525242326
Piotrkowska2827272727262528
Kilińskiego3029292929282730
Dw. Łódź Fabryczna3231313131302932
pl. Dąbrowskiego3433333333323134
Tramwajowa3634353534333236
Kopcińskiego3936383736353439
Matejki (kampus UŁ)4037393837363540
Radiostacja4138403938373641
Konstytucyjna4340424140393843
CKD szpital4542444341403945
Telefoniczna Zajezdnia4744464543424147
Czorsztyńska49464847454443-
Chmurna51485049474645-
Weselna53505251494847-
Pieniny55525453515049-
Stoki56535554525150-
Stoki57545655535251-
Telefoniczna Zajezdnia-------48
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
44
04_24_44_
0113_2537_4759_
05x1117x23_29x3547_59_
11_2335_4759_
1123_3547_59
11_23_35_4759_
1123_3547_59
11_2335_47_59_
1123_3547_59
11_2335_4759_
11_23_3547_59
11_2335_4759_
1123_37_52_
01x14_20x33_53
13_33_53_
13_33_52x_53_
1333_53_
13_33_51x_
09x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
08_28_48_
08_28_48_
08_28_48_
08_23_38_53_
08_23_38_53_
08_23_38_53_
08_23_38_53_
08_23_38_53_
08_23_38_53_
08_23_38_53_
08_25_34x_45_
05_25_34x_45_
05_25_45_
05_25_45_
05_25_45_
05_25_45_
05_25_45_
05_25x_35_45x_
05x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
06_36_
06_36_
06_25_45_
05_25_45_
05_25_45_
05_25_45_
05_25_45_
05_25_45_
05_25_45_
05_25_45_
05_25_45_
05_25_45_
05_25_45_
05_25_45_
05_25_45_
05_25_45_
05_25x_35_45x_
05x_
x - dojeżdża do: Telefoniczna Zajezdnia
kursują tramwaje niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.