Linia 55

MPK-Łódź Sp. z o.o.

linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 04.11.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: FELIŃSKIEGO - KADŁUBKA (0172)
Czas przejazdu do:minminminmin
Kadłubka 0 0 0 0
Konspiracyjnego WP 1 1 1 1
Dąbrowskiego 4 4 3 4
Grota-Roweckiego 6 6 5 6
Śmigłego-Rydza 9 9 8 9
Przybyszewskiego1110 910
Milionowa13121112
Przędzalniana15141314
ŁSSE16151415
Kilińskiego17161516
Sienkiewicza NŻ19181718
Piotrkowska23201920
Wólczańska25222122
Radwańska (kampus PŁ)28242324
Wróblewskiego (kampus PŁ)30262526
Skrzywana32282728
Politechniki33292829
Jana Pawła II36313031
Nowe Sady38333233
Obywatelska 10639343334
Elektronowa40353435
Maratońska NŻ42373637
Obywatelska44393839
Maratońska46414041
Zagrodniki47424142
Wyszyńskiego49444344
Babickiego51464546
Armii Krajowej53484647
Retkinia Kusocińskiego54494748
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
45
052545
0523354759
1123354759
11233547
0515x2535x45
052545
052545
052545
05254559
1123354759
1123354759
1123354759
11254555x
0515x254555x
052545
052545
052545
032535x49x
09x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
48
052545
052545
052545
052545
052545
052545
052545
052545
052551
052545
052545
052545
052545
052545
052545
052545
052545
052535x48x
08x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
0535
0535
0535
052545
052545
052545
052545
052545
052545
052545
052545
052545
052545
052545
052545
052545
052535x49x
09x
x - od przystanku Obywatelska-Nowe Sady do zaj. Nowe Sady
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.