Linia 61

ZPK Markab
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 22.12.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: NARUTOWICZA - PL. DˇBROWSKIEGO (0584)
Czas przejazdu do:minminminminminmin
pl. D±browskiego 0 0 0 0 0 0
Narutowicza 1 1 1 1 1 1
Rewolucji 1905 r. 2 2 2 2 2 2
rondo Solidarno¶ci 3 3 3 3 3 3
¬ródłowa 5 5 5 5 5 5
Smutna 7 7 7 7 7 6
Wojska Polskiego 9 9 9 9 9 7
Inflancka1110101111 8
Strykowska1211111212 9
Wypoczynkowa131212131310
Woskowa141313141411
Warszawska151414151512
Rogowska161515161613
Wiewiórcza171616171714
Nowaka Jeziorańskiego181717181815
sanatorium211919212017
Łagiewniki242222242320
Łagiewnicka252323252421
Secesyjna272525272623
Okólna 244292727292825
Łagiewnicka (Zgierz) #302828302926
Sierakowskiego (Zgierz)312929313027
Spacerowa (Zgierz)323030323128
Skłodowskiej-Curie (Zgierz)333131333229
plac Kilińskiego (Zgierz)343232343330
Dubois (Zgierz)363434363532
Piłsudskiego (Zgierz)383536373633
szkoła nr 1 (Zgierz)403738393835
Pi±tkowska (Zgierz)433941414037
Łęczycka (Zgierz)444042424138
Parzęczewska (Zgierz)474245444340
Tuwima (Zgierz)484346454441
Sezam (Zgierz)494447464542
Boya-Żeleńskiego (Zgierz)504548474643
przychodnia (Zgierz)514649484744
szkoła (Zgierz)524750494845
Os. 650-lecia (Zgierz)534851504946
Parzęczewska /Staffa(Zg.)544952515047
W dni roboczeW sobotyW niedziele i ¶więta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
50
41
043458
2349
1959
1838
0737
29
2959
2042
0441
123356
1954
24
12
0129
1059
27
04
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
03
04
04
04
04
15
15
21
21
24
24
22
22
27
23
23
15
15
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
04
04
03
03
11
11
11
11
11
11
11
11
18
18
16
11
08
# - granica strefy taryfowej
Zakłócenia w ruchu powoduj± zmiany czasów odjazdów.