Linia 61

ZPK Markab
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 22.12.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: PARZĘCZEWSKA /STAFFA(ZG.) (3238)
Czas przejazdu do:minminminminminminmin
Parzęczewska /Staffa(Zg.) 0 0 0 0 0 0 0
Os. 650-lecia (Zgierz) 1 1 1 1 1 1 1
szkoła (Zgierz) 3 2 2 2 3 3 2
przychodnia (Zgierz) 4 3 3 3 4 4 3
Boya-Żeleńskiego (Zgierz) 5 4 4 4 5 5 4
Sezam (Zgierz) 6 5 5 5 6 6 5
Tuwima (Zgierz) 8 6 6 6 8 8 6
Parzęczewska (Zgierz) 9 7 7 7 9 9 7
Łęczycka (Zgierz)12 9 9 91212 9
Pi±tkowska (Zgierz)13101010131310
szkoła nr 1 (Zgierz)16121213161612
Piłsudskiego (Zgierz)17131314171713
Dubois (Zgierz)18141415181814
plac Kilińskiego (Zgierz)20161617202016
Skłodowskiej-Curie (Zgierz)21171718212117
Spacerowa (Zgierz)23181820232218
Sierakowskiego (Zgierz)24191921242320
Łagiewnicka (Zgierz) #25202022252421
Okólna 24426212123262522
Secesyjna27222224272623
Antyczna28232325282724
Łagiewnicka29242426292825
Łagiewniki30252527302926
sanatorium33282830333229
Nowaka Jeziorańskiego35303032353431
Wiewiórcza36313133363532
Rogowska37323234373633
Warszawska39333436393734
Woskowa40343537403835
Wypoczynkowa41353638413936
Strykowska42363739424037
Inflancka44383941444239
Wojska Polskiego47404244464441
Smutna48414345474542
¬ródłowa51434648494744
rondo Solidarno¶ci52444749504845
Rewolucji 1905 r.53454850514946
Narutowicza54464951525047
Dw. ŁódĽ Fabryczna55475052535148
W dni roboczeW sobotyW niedziele i ¶więta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
49
40
003050
1040
1050
072758
28
20
2050
113355
32
032446
1046
16
0359
28
11
0028
07
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
03
03
01
01
01
09
09
16
16
20
21
21
21
25
25
25
20
17
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
03
03
01
01
05
05
08
08
08
08
08
08
17
17
17
12
10
# - granica strefy taryfowej
Zakłócenia w ruchu powoduj± zmiany czasów odjazdów.