Linia 63
MPK-Łódź Sp. z o.o
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.06.2023 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: PRYNCYPALNA - MIESZKALNA
(0875)
Czas przejazdu do:
min
min
min
Mieszkalna
0
0
0
Kosynierów Gdyńskich NŻ
1
1
1
Mocna NŻ
3
3
2
Bartoszewskiego NŻ
4
4
3
Świetlicowa
5
5
4
Morska
6
6
5
3 Maja
9
8
7
Pabianicka
11
10
9
Świętojańska NŻ
13
12
11
Darniowa NŻ
15
14
13
Rozwojowa
16
15
14
Prądzyńskiego
17
16
15
Czahary
18
17
16
Zenitowa
19
18
17
Zwrotnikowa
20
19
18
Dw. Łódź Pabianicka NŻ
22
21
20
Prądzyńskiego
24
23
22
Jana Pawła II
26
25
24
r. Lotników Lwowskich
27
26
25
Zaolziańska
29
28
27
Karpacka
31
30
29
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
30
12
51
14
46
13
41
09
41
04
41
09
41
14
59
26
57
26
57
31
55
31
55
37
12
39
14
39
10
40
05
35
10
56
30
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
31
11
51
30
10
50
30
10
50
30
10
50
30
10
52
32
12
52
32
12
52
32
11
51
31
11
51
31
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
30
10
50
30
10
50
30
10
50
30
10
50
30
10
50
30
10
50
30
11
51
31
11
51
31
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja:
przyspieszenie
- 1 min.
opóźnienie
- do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.