Linia 66
MPK-Łódź Sp. z o.o
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.04.2023 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: ŁAGIEWNICKA - PSZCZELNA NŻ
(1553)
Czas przejazdu do:
min
Pszczelna NŻ
0
Łagiewnicka 292 NŻ
1
Kuropatwia NŻ
2
Jaskółcza NŻ
3
Łagiewnicka 311 NŻ
4
Łagiewnicka
5
Łagiewniki
6
Serwituty NŻ
9
Modrzew
10
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
39
37
58
35
50
17
40
05
35
01
52
52
40
25
16
36
06
30
54
18
42
06
30
58
28
51
33
33
33
43
43
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
28
28
37
28
28
36
25
28
28
28
38
38
38
38
38
38
38
38
38
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
38
28
28
55
-
28
28
28
28
38
42
35
42
38
38
38
38
38
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja:
przyspieszenie
- 1 min.
opóźnienie
- do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.