Linia 66
MPK-Łódź Sp. z o.o
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.04.2023 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: OKÓLNA - SERWITUTY NŻ
(1566)
Czas przejazdu do:
min
Serwituty NŻ
0
Łagiewniki
3
Łagiewnicka
4
Jaskółcza NŻ
6
Kuropatwia NŻ
7
Łagiewnicka 292 NŻ
8
Pszczelna NŻ
9
Przepiórcza NŻ
10
Dw. Łódź Arturówek NŻ
11
Sowińskiego
13
Morelowa NŻ
14
Litewska NŻ
15
r. Powstańców 1863r.
17
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
51
49
10
47
02
29
52
17
47
13
04
04
52
37
28
48
18
42
06
30
54
18
42
10
40
03
45
45
45
55
55
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
40
40
49
40
40
48
37
40
40
40
50
50
50
50
50
50
50
50
50
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
50
40
40
-
07
40
40
40
40
50
54
47
54
50
50
50
50
50
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja:
przyspieszenie
- 1 min.
opóźnienie
- do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.