Linia 66
MPK-Łódź Sp. z o.o
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.04.2023 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: ŁAGIEWNICKA - PSZCZELNA NŻ
(1561)
Czas przejazdu do:
min
Pszczelna NŻ
0
Przepiórcza NŻ
1
Dw. Łódź Arturówek NŻ
2
Sowińskiego
4
Morelowa NŻ
5
Litewska NŻ
6
r. Powstańców 1863r.
8
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
00
58
19
56
11
38
01
26
56
22
13
13
01
46
37
57
27
51
15
39
03
27
51
19
49
12
54
54
54
-
04
04
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
49
49
58
49
49
57
46
49
49
49
59
59
59
59
59
59
59
59
59
-
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
59
49
49
-
16
49
49
49
49
59
-
03
56
-
03
59
59
59
59
59
-
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja:
przyspieszenie
- 1 min.
opóźnienie
- do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.