Linia 68
MPK-Łódź Sp. z o.o
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 17.07.2023 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: MIERZEJOWA - KOSZALIŃSKA NŻ
(2363)
Czas przejazdu do:
min
Koszalińska NŻ
0
Długa NŻ
1
Długa NŻ
2
Pabianicka
4
Chocianowicka 57 NŻ
6
Chocianowicka 95 NŻ
7
Chocianowicka 143 NŻ
8
Chocianowicka 199 NŻ
9
Nad Dobrzynką NŻ
11
Łaskowice NŻ
12
Dw. Łódź Lublinek NŻ
14
Biwakowa NŻ
15
G.O.Ś. NŻ
17
Sanitariuszek NŻ
18
Trasa S14 NŻ
19
Golfowa
20
Kolarska NŻ
21
Gimnastyczna NŻ
22
Popiełuszki
23
Popiełuszki 21
24
Retkinia
25
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
23
03
38
18
00
40
20
10
50
30
10
50
30
10
50
30
10
00
40
20
00
50
28
08
48
28
03
43
23
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
58
58
58
58
58
58
58
58
58
58
58
58
58
58
58
58
58
58
-
18
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
58
58
58
58
58
58
58
58
58
58
58
58
58
58
58
58
58
-
18
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja:
przyspieszenie
- 1 min.
opóźnienie
- do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.