Linia 81

MPK-Łódź Sp. z o.o

linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: WOJSKA POLSKIEGO - PALKI (1341)
Czas przejazdu do:minminminminmin
Palki 0 0 0 0 0
Wojska Polskiego 3 2 3 2 3
Bracka 4 3 4 3 4
Okopowa 5 4 5 4 5
Zagajnikowa 7 6 7 6 7
Gibalskiego 8 7 8 7 8
Marysińska10 910 910
r. Powstańców 1863r.1211121112
Żarnowcowa1413141314
Zgierska1614151415
Sierakowskiego1816171516
Grunwaldzka1917181617
Włókniarzy2018191718
Elektrociepłownia EC32220211819
Brukowa2422232021
Dw. Łódź Żabieniec2624252223
Bielicowa2725262324
Sierpowa2927282526
Duńska3028292627
Ludowa3129302728
św. Teresy3230312829
Kaczeńcowa3432333031
św. Teresy 1093533343132
Szczecińska3634353233
cm. Szczecińska3836373435
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
2151
113151
1022334456
0823354759
11234353x
032333x43
032343
032343
032343
03234359
1123354759
1123354759
1123354759
112343
0111x214158
183858
183858
183858
2648x58x
18x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
2151
2141
012141
012140
02223853
08233853
08233853
08233853
08233853
08233853
08233853
08234252x
022242
022242
012141
012141
012141
012141
012636x54x
17x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
0232
0232
0232
032343
032343
032343
032343
032343
032343
032343
032343
032242
022242
022242
022242
022242
022237x57x
17x
x - od Włókniarzy do zaj. Limanowskiego: Włókniarzy, Limanowskiego
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.