Linia 83

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 15.05.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: TUWIMA - SIENKIEWICZA (1228)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Sienkiewicza 0 0 0 0 0 0 0 0
Piotrkowska 1 1 1 2 2 1 1 1
Gdańska 3 3 3 4 4 3 3 3
pl. Barlickiego 6 5 6 7 7 6 5 5
Pogonowskiego 8 7 8 9 9 8 7 7
Żeligowskiego10 810111110 8 9
Włókniarzy1210141515121011
Konstantynowska (Fala)1412171818141213
Srebrzyńska1513181919151314
Praussa1614192020161415
Siewna1815212222181617
Krakowska2017232424201819
Kwiatowa2218252626211920
Rąbieńska2319262727222021
Nektarowa2420272828232122
Traktorowa2722303130252324
Kaczeńcowa2823313231262425
Wiernej Rzeki2924323332272526
Rydzowa3025333433282627
Lniana3226353634292728
Aleksandrowska3428373836312930
Wersalska 473630394038333132
Szczecińska3731404139343233
św. Teresy3832414240353334
cm. Szczecińska4034434442373536
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
3252
123252
12324759
1122344658
1022344658
1020x3050
103050
103050
103050
093050
1022344658
1123354759
1123354759
11233452
123242x52
123252
1222x3252
123252
123242x
02x22x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
52
123252
123252
123252
123148
03183348
03183346
04193446
03193348
03183348
03183348
03183352
00x123252
123252
123252
123252
123252
123252
123242x
02x22x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
0737
0737
0737
073252
123252
123252
123252
123252
123252
123252
123252
123252
123252
123252
123252
123252
123242x
02x22x
x - od Żeligowskiego do zaj. Limanowskiego: Kasprzaka, Hipoteczną, Klonową, Limanowskiego
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.