Linia 99

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.02.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: RETKINIA (2084)
Czas przejazdu do:minminminminmin
Retkinia 0 0 0 0 0
Pływacka 1 1 1 1 1
Popiełuszki 3 3 3 3 3
Armii Krajowej 4 4 4 4 4
Napierskiego 6 6 6 6 6
Armii Krajowej 7 7 7 7 7
Retkińska 9 9 9 9 9
Wyszyńskiego1010101010
Kusocińskiego1111111111
Retkińska1313131313
Kowieńska1414141414
Atlas Arena1615161516
Dw. Łódź Kaliska1716171617
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)2018201819
Karolewska (Dw. Ł. Kaliska)2119211920
Włókniarzy2220222021
6 Sierpnia2422242223
pl. Hallera2624262425
Żeligowskiego2725272526
Legionów2927292728
Srebrzyńska3028302829
Drewnowska3230323031
Kutrzeby3431343233
Limanowskiego3633373435
Olsztyńska3734383536
Pojezierska3835393637
Kalinowa3936403738
Brzóski4037413839
Zgierska4340454142
Czereśniowa4441464243
Liściasta 724542474344
Liściasta4643484445
Jantarowa4845504647
Radogoszcz Zachód4946514748
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
3151
113151
11314355
0719314355
0719314355
123242x52
02x123252
123252
123252
123252
0719314355
0719314355
0719314355
1222x3251
082848
1019x3151
113151
113151
113151
01x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
50
103050
103050
103050
07223752
07223752
07223752
07223752
07223752
07223752
0722375258x
103050
103050
103050
103050
103050
103050
103050
103045
00x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
45
1545
1545
1545
1545
103050
103050
103050
103050
103050
103050
103047
072747
072750
103050
103050
103050
103045
00x
x - od Limanowskiego do zaj. Limanowskiego
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.