Czas przejazdu do: | min | Brzeźna (NŻ) | 0 | Żwirki (NŻ) | 1 | Mickiewicza (NŻ) | 4 | 6 Sierpnia | 14 | Zielona (NŻ) | 16 | 1 Maja (NŻ) | 17 | Zachodnia (NŻ) | 18 | Nowomiejska (NŻ) | 20 | Kilińskiego (NŻ) | 21 | Wojska Polskiego (NŻ) | 23 | Krawiecka NŻ | 25 | Komunardów NŻ | 26 | Organizacji WiN (NŻ) | 27 | Sucharskiego (NŻ) | 28 | Sporna NŻ | 29 | Bracka (NŻ) | 30 | Okopowa (NŻ) | 31 | Radlińskiej NŻ | 32 | Zagajnikowa (NŻ) | 33 | Gibalskiego (NŻ) | 34 | Inflancka (NŻ) | 35 | Okopowa (NŻ) | 36 | Marysin Stadion (NŻ) | 37 | Okopowa (NŻ) | 38 | Marysińska (NŻ) | 39 | r. Powstańców 1863r. (NŻ) | 40 | r. Powstańców 1863r. | 41 |
|
| Niedziela/Poniedziałek - Czwartek/Piątek | Piątek/Sobota | Sobota/Niedziela (Święta) | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | | | | | | 16 | 46 | 16 | 46 | 16 | 46 | 16 | 46 | 16 | 46 | 16 | 46 | 16 | 46z |
| z - od Próchnika/Zachodnia do zaj. Limanowskiego: Zachodnią, Lutomierską, Klonową, Limanowskiego KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: | przyspieszenie | - 1 min. | | opóźnienie | - do 4 min. | Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione. |
|