Linia 202
UHT Anna Chmiel
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2022 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: ROKICIŃSKA - ANDRZEJKI
(1910)
Czas przejazdu do:
min
min
Andrzejki #
0
0
Młynarska
1
1
Prosta
4
4
-
6
-
8
-
9
-
11
Rokicińska
5
12
Nowa
7
14
Malinowa
8
15
Ciesielskiego
9
16
Główna
10
17
Justynów PKP
12
19
Okólna
13
20
Bedońska
14
21
Rybna
15
22
Janówka
16
23
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
11
38
08
59
-
38
-
18
58
-
38K
18K
18K
13K
03K
38K
-
18K
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
-
-
-
28
-
08
48
-
28K
-
08K
48K
-
28K
-
08
-
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
-
-
-
28
-
08
48
-
28K
-
08K
48K
-
28K
-
08
-
K - kurs przez Kraszew
# - granica strefy taryfowej
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.