Linia 6.

ZPK Markab
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: WŁÓKNIARZY - MICKIEWICZA (DW. Ł. KALISKA) (1323)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska) 0 0 0 0 0 0 0 0
Dw. Łódź Kaliska 1 1 1 1 1 1 1 1
Atlas Arena 2 2 2 2 2 2 2 2
Kowieńska 4 4 4 4 4 4 4 4
Retkińska 5 5 5 5 5 5 5 5
Konstantynowska 7 7 7 7 7 7 7 7
Minerska 8 8 8 8 8 8 8 8
Michałowicza 9 9 9 9 9 9 9 9
Biegunowa1111111111111111
Siewna1212121312131212
Kwiatowa1313131513151313
Traktorowa1414141614171414
Podjazdowa1515151715181515
Rąbieńska 761616161816191616
Szwadronowa1717171917201717
Wojskowa1919192119221919
Szczecińska2020202220232020
Teofilów Rojna2423232624272323
Wici2524242725282424
Lniana2625252826292525
Rydzowa2827273028312727
Aleksandrowska3029293230332929
Kaczeńcowa 163130303331343030
św. Teresy3332323533363232
Kaczeńcowa3433333634373333
św. Teresy 1093534343735383434
Szczecińska3635353836393535
cm. Szczecińska3837374038413736
Liściasta4039394240433938
Kocidłowska #4140414442454039
Okręglik (Zgierz)4342434644474241
tor PKP (Zgierz)4443444745484342
cmentarz (Zgierz)4544454846494443
Śniechowskiego (Zgierz)4645475048514544
Łódzka (Zgierz)4746495250534645
Łódzka (Zgierz)4847505351544746
ks. Popieluszki (Zgierz)4948515452554847
plac Kilińskiego (Zgierz)5150535654575049
Dubois (Zgierz)5352555856595251
Piłsudskiego (Zgierz)5453576058615352
szkoła nr 1 (Zgierz)5655596260635554
Piątkowska /park (Zgierz)5756606361645655
Łęczycka (Zgierz)6059636666695857
Parzęczewska (Zgierz)6261656869726059
Tuwima (Zgierz)6362666970736160
Sezam (Zgierz)6463677071746261
Boya-Żeleńskiego (Zgierz)6564687172756362
przychodnia (Zgierz)6665697273766463
szkoła (Zgierz)6766707374776564
Os. 650-lecia (Zgierz)6867717475786665
Parzęczewska /Staffa(Zg.)6968727576796766
Dni robocze oprócz sobótPozostałe dni
GodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
59
35
033152
1852
2553
2447
1440
1244
1955
2456
3055
1642
0528
003458
1640
102653
2144
022450
2852
18
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
49s
39
29
21
1245
25
1054
34
1049
39
1658
28
14
02
0553
33
30
18
01
s - odjazdy ważne tylko w soboty
# - granica strefy taryfowej
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.