Linia 6.

ZPK Markab
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: BANDURSKIEGO - DW. ŁÓD¬ KALISKA (1599)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Dw. ŁódĽ Kaliska 0 0 0 0 0 0 0 0
Atlas Arena 1 1 1 1 1 1 1 1
Kowieńska 3 3 3 3 3 3 3 3
Retkińska 4 4 4 4 4 4 4 4
Konstantynowska 6 6 6 6 6 6 6 6
Minerska 7 7 7 7 7 7 7 7
Michałowicza 8 8 8 8 8 8 8 8
Biegunowa1010101010101010
Siewna1111111211121111
Kwiatowa1212121412141212
Traktorowa1313131513161313
Podjazdowa1414141614171414
R±bieńska 761515151715181515
Szwadronowa1616161816191616
Wojskowa1818182018211818
Szczecińska1919192119221919
Teofilów Rojna2322222523262222
Wici2423232624272323
Lniana2524242725282424
Rydzowa2726262927302626
Aleksandrowska2928283129322828
Kaczeńcowa 163029293230332929
¶w. Teresy3231313432353131
Kaczeńcowa3332323533363232
¶w. Teresy 1093433333634373333
Szczecińska3534343735383434
cm. Szczecińska3736363937403635
Li¶ciasta3938384139423837
Kocidłowska #4039404341443938
Okręglik (Zgierz)4241424543464140
tor PKP (Zgierz)4342434644474241
cmentarz (Zgierz)4443444745484342
¦niechowskiego (Zgierz)4544464947504443
Łódzka (Zgierz)4645485149524544
Łódzka (Zgierz)4746495250534645
ks. Popieluszki (Zgierz)4847505351544746
plac Kilińskiego (Zgierz)5049525553564948
Dubois (Zgierz)5251545755585150
Piłsudskiego (Zgierz)5352565957605251
szkoła nr 1 (Zgierz)5554586159625453
Pi±tkowska /park (Zgierz)5655596260635554
Łęczycka (Zgierz)5958626565685756
Parzęczewska (Zgierz)6160646768715958
Tuwima (Zgierz)6261656869726059
Sezam (Zgierz)6362666970736160
Boya-Żeleńskiego (Zgierz)6463677071746261
przychodnia (Zgierz)6564687172756362
szkoła (Zgierz)6665697273766463
Os. 650-lecia (Zgierz)6766707374776564
Parzęczewska /Staffa(Zg.)6867717475786665
Dni robocze oprócz sobótPozostałe dni
GodzMinutyGodzMinuty
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
0036
043253
1953
2654
2548
1541
1345
2056
2557
3156
1743
0629
013559
1741
112754
2245
032551
2953
19
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
50s
40
30
22
1346
26
1155
35
1150
40
1759
29
15
03
0654
34
31
19
02
s - odjazdy ważne tylko w soboty
# - granica strefy taryfowej
KURSUJˇ WYŁˇCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powoduj± zmiany czasów odjazdów.