Linia 6.

ZPK Markab
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: KRAKOWSKA - BIEGUNOWA (0404)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Biegunowa 0 0 0 0 0 0 0 0
Siewna 1 1 1 2 1 2 1 1
Kwiatowa 2 2 2 4 2 4 2 2
Traktorowa 3 3 3 5 3 6 3 3
Podjazdowa 4 4 4 6 4 7 4 4
Rąbieńska 76 5 5 5 7 5 8 5 5
Szwadronowa 6 6 6 8 6 9 6 6
Wojskowa 8 8 810 811 8 8
Szczecińska 9 9 911 912 9 9
Teofilów Rojna1312121513161212
Wici1413131614171313
Lniana1514141715181414
Rydzowa1716161917201616
Aleksandrowska1918182119221818
Kaczeńcowa 162019192220231919
św. Teresy2221212422252121
Kaczeńcowa2322222523262222
św. Teresy 1092423232624272323
Szczecińska2524242725282424
cm. Szczecińska2726262927302625
Liściasta2928283129322827
Kocidłowska #3029303331342928
Okręglik (Zgierz)3231323533363130
tor PKP (Zgierz)3332333634373231
cmentarz (Zgierz)3433343735383332
Śniechowskiego (Zgierz)3534363937403433
Łódzka (Zgierz)3635384139423534
Łódzka (Zgierz)3736394240433635
ks. Popieluszki (Zgierz)3837404341443736
plac Kilińskiego (Zgierz)4039424543463938
Dubois (Zgierz)4241444745484140
Piłsudskiego (Zgierz)4342464947504241
szkoła nr 1 (Zgierz)4544485149524443
Piątkowska /park (Zgierz)4645495250534544
Łęczycka (Zgierz)4948525555584746
Parzęczewska (Zgierz)5150545758614948
Tuwima (Zgierz)5251555859625049
Sezam (Zgierz)5352565960635150
Boya-Żeleńskiego (Zgierz)5453576061645251
przychodnia (Zgierz)5554586162655352
szkoła (Zgierz)5655596263665453
Os. 650-lecia (Zgierz)5756606364675554
Parzęczewska /Staffa(Zg.)5857616465685655
Dni robocze oprócz sobótPozostałe dni
GodzMinutyGodzMinuty
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
1046
1442
0329
0336
043558
2551
2355
30
0635
0741
062753
1639
1145
092751
2137
043255
1335
0139
0329
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
00s50
40
32
2356
36
21
0545
21
0050
27
0939
25
13
16
0444
41
29
12
s - odjazdy ważne tylko w soboty
# - granica strefy taryfowej
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.