Linia 6.

ZPK Markab
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: RˇBIEŃSKA - KWIATOWA (2176)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Kwiatowa 0 0 0 0 0 0 0 0
Traktorowa 1 1 1 1 1 2 2 2
Podjazdowa 2 2 2 2 2 3 3 3
R±bieńska 76 3 3 3 3 3 4 4 4
Szwadronowa 4 4 4 4 4 5 5 5
Wojskowa 6 6 6 6 6 7 7 7
Szczecińska 7 7 7 7 7 8 8 8
Teofilów Rojna1110101111121212
Wici1211111212131313
Lniana1312121313141414
Rydzowa1514141515161616
Aleksandrowska1716161717181818
Kaczeńcowa 161817171818191919
¶w. Teresy2019192020212121
Kaczeńcowa2120202121222222
¶w. Teresy 1092221212222232323
Szczecińska2322222323242424
cm. Szczecińska2524242525262626
Li¶ciasta2726262727282828
Kocidłowska #2827282929303029
Okręglik (Zgierz)3029303131323231
tor PKP (Zgierz)3130313232333332
cmentarz (Zgierz)3231323333343433
¦niechowskiego (Zgierz)3332343535363634
Łódzka (Zgierz)3433363737383835
Łódzka (Zgierz)3534373838393936
ks. Popieluszki (Zgierz)3635383939404037
plac Kilińskiego (Zgierz)3837404141424239
Dubois (Zgierz)4039424343444441
Piłsudskiego (Zgierz)4140444545464642
szkoła nr 1 (Zgierz)4342464747484844
Pi±tkowska /park (Zgierz)4443474848494945
Łęczycka (Zgierz)4746505153545248
Parzęczewska (Zgierz)4948525356575450
Tuwima (Zgierz)5049535457585551
Sezam (Zgierz)5150545558595652
Boya-Żeleńskiego (Zgierz)5251555659605753
przychodnia (Zgierz)5352565760615854
szkoła (Zgierz)5453575861625955
Os. 650-lecia (Zgierz)5554585962636056
Parzęczewska /Staffa(Zg.)5655596063646157
Dni robocze oprócz sobótPozostałe dni
GodzMinutyGodzMinuty
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
1248
1644
0733
0738
0637
002753
2557
32
0839
1145
103157
2043
1547
112953
2339
063457
1537
0341
0531
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
02s52
42
35
2659
39
24
0848
24
0353
29
1141
27
15
18
0646
43
31
14
s - odjazdy ważne tylko w soboty
# - granica strefy taryfowej
KURSUJˇ WYŁˇCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powoduj± zmiany czasów odjazdów.