Czas przejazdu do: | min | min | min | min | min | Śniechowskiego (Zgierz) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Łódzka (Zgierz) | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | Łódzka (Zgierz) | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | ks. Popieluszki (Zgierz) | 3 | 4 | 4 | 3 | 4 | pl. Kilińskiego (Zgierz) | 5 | 6 | 6 | 5 | 6 | Dubois (Zgierz) | 7 | 8 | 8 | 7 | 8 | Piłsudskiego (Zgierz) | 8 | 10 | 10 | 8 | 9 | szkoła nr 1 (Zgierz) | 10 | 12 | 12 | 10 | 11 | Piątkowska /park (Zgierz) | 11 | 13 | 13 | 11 | 12 | Łęczycka (Zgierz) | 14 | 16 | 18 | 13 | 15 | Parzęczewska (Zgierz) | 16 | 18 | 21 | 15 | 17 | Tuwima (Zgierz) | 17 | 19 | 22 | 16 | 18 | Sezam (Zgierz) | 18 | 20 | 23 | 17 | 19 | Boya-Żeleńskiego (Zgierz) | 19 | 21 | 24 | 18 | 20 | przychodnia (Zgierz) | 20 | 22 | 25 | 19 | 21 | szkoła (Zgierz) | 21 | 23 | 26 | 20 | 22 | Os. 650-lecia (Zgierz) | 22 | 24 | 27 | 21 | 23 | Parzęczewska /Staffa(Zg.) | 23 | 25 | 28 | 22 | 24 |
|
| Dni robocze oprócz sobót | Pozostałe dni | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| 42 | 18 | 46 | 16 | 40 | 06 | 40 | 09 | 37 | 08 | 31 | 58 | 24 | 56 | 28 | 03 | 41 | 13 | 45 | 19 | 44 | 05 | 31 | 54 | 17 | 47 | 17 | 41 | 59 | 23 | 53 | 09 | 32 | 00 | 23 | 41 | 03 | 29 | 07 | 31 | 57 |
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| - | 30s | 20 | 11 | 06 | 57 | 30 | 10 | 55 | 39 | 19 | 55 | 34 | 22 | 56 | 39 | 09 | 55 | 43 | 46 | 34 | 14 | 11 | 59 | 42 |
| s - odjazdy ważne tylko w soboty KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów. |
|