Linia 6.

ZPK Markab
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: STAFFA - OS. 650-LECIA (ZGIERZ) (3002)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Os. 650-lecia (Zgierz) 0 0 0 0 0 0 0 0
szkoła (Zgierz) 1 1 1 1 1 1 1 1
przychodnia (Zgierz) 2 2 2 2 2 2 2 2
Boya-Żeleńskiego (Zgierz) 3 3 3 3 3 3 3 3
Sezam (Zgierz) 4 4 4 4 4 4 4 4
Tuwima (Zgierz) 5 5 5 6 6 5 5 5
Parzęczewska (Zgierz) 6 6 6 7 7 6 6 6
Łęczycka (Zgierz) 8 8 91010 8 8 9
Piątkowska /park (Zgierz)1010121313101012
szkoła nr 1 (Zgierz)1111131414111113
Piłsudskiego (Zgierz)1212141515121214
Dubois (Zgierz)1313151616131315
plac Kilińskiego (Zgierz)1515171818151517
ks. Popieluszki (Zgierz)1717202121181821
Łódzka (Zgierz)1818212222191922
Śniechowskiego (Zgierz)2020232424212124
Sokołowska(Zgierz)2121242525222225
cmentarz (Zgierz)2222252626232326
tor PKP (Zgierz)2323262727242427
Kwasowa2424272828252528
Okręglik (Zgierz)2525282929262629
Kocidłowska #2626293030272730
Liściasta2727303131282831
cm. Szczecińska2828313232292932
św. Teresy2930333434303034
św. Teresy 1093031343535313135
Kaczeńcowa3132353636323236
Kaczeńcowa 163334373838343438
Aleksandrowska3435383939353539
Kaczeńcowa3536394040363640
Aleksandrowska3738414242383843
Lniana3839424343393944
Wici3941444544404046
Rojna4143464746424248
Szczecińska4345484948444450
Wojskowa4446495049454551
Szwadronowa4547505150464652
Rąbieńska 764648515251474753
Podjazdowa4749525352484854
Traktorowa4850535453494955
Kwiatowa4951545554505056
Siewna5053565756525258
Biegunowa5255585958545460
Michałowicza5356596059555561
Minerska5457606160565662
Konstantynowska5659626362585864
Retkińska5962656665616167
Kowieńska6063666766626268
Atlas Arena6164676867636369
Dw. Łódź Kaliska6265686968646470
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)6367707170666672
Włókniarzy (Dw. Ł. Kaliska)6570737472686975
Dw. Łódź Kaliska6671747573697076
Dni robocze oprócz sobótPozostałe dni
GodzMinutyGodzMinuty
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
40
1445
103156
2755
2355
2051
1951
2358
34
0329
042444
083356
28
022748
1542
0732
002542
0432
0937
02
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
31s
21
11
0150
22
0148
33
1248
31
1355
32
1056
39
45
33
19
19
0748
-
s - odjazdy ważne tylko w soboty
# - granica strefy taryfowej
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.