Linia 6.

ZPK Markab
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: STAFFA - SZKOŁA (ZGIERZ) (3241)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
szkoła (Zgierz) 0 0 0 0 0 0 0 0
przychodnia (Zgierz) 1 1 1 1 1 1 1 1
Boya-Żeleńskiego (Zgierz) 2 2 2 2 2 2 2 2
Sezam (Zgierz) 3 3 3 3 3 3 3 3
Tuwima (Zgierz) 4 4 4 5 5 4 4 4
Parzęczewska (Zgierz) 5 5 5 6 6 5 5 5
Łęczycka (Zgierz) 7 7 8 9 9 7 7 8
Piątkowska /park (Zgierz) 9 9111212 9 911
szkoła nr 1 (Zgierz)1010121313101012
Piłsudskiego (Zgierz)1111131414111113
Dubois (Zgierz)1212141515121214
plac Kilińskiego (Zgierz)1414161717141416
ks. Popieluszki (Zgierz)1616192020171720
Łódzka (Zgierz)1717202121181821
Śniechowskiego (Zgierz)1919222323202023
Sokołowska(Zgierz)2020232424212124
cmentarz (Zgierz)2121242525222225
tor PKP (Zgierz)2222252626232326
Kwasowa2323262727242427
Okręglik (Zgierz)2424272828252528
Kocidłowska #2525282929262629
Liściasta2626293030272730
cm. Szczecińska2727303131282831
św. Teresy2829323333292933
św. Teresy 1092930333434303034
Kaczeńcowa3031343535313135
Kaczeńcowa 163233363737333337
Aleksandrowska3334373838343438
Kaczeńcowa3435383939353539
Aleksandrowska3637404141373742
Lniana3738414242383843
Wici3840434443393945
Rojna4042454645414147
Szczecińska4244474847434349
Wojskowa4345484948444450
Szwadronowa4446495049454551
Rąbieńska 764547505150464652
Podjazdowa4648515251474753
Traktorowa4749525352484854
Kwiatowa4850535453494955
Siewna4952555655515157
Biegunowa5154575857535359
Michałowicza5255585958545460
Minerska5356596059555561
Konstantynowska5558616261575763
Retkińska5861646564606066
Kowieńska5962656665616167
Atlas Arena6063666766626268
Dw. Łódź Kaliska6164676867636369
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)6266697069656571
Włókniarzy (Dw. Ł. Kaliska)6469727371676874
Dw. Łódź Kaliska6570737472686975
Dni robocze oprócz sobótPozostałe dni
GodzMinutyGodzMinuty
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
41
1546
113257
2856
2456
2152
2052
2459
35
0430
052545
093457
29
032849
1643
0833
012643
0533
1038
03
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
32s
22
12
0251
23
0249
34
1349
32
1456
33
1157
40
46
34
20
20
0849
-
s - odjazdy ważne tylko w soboty
# - granica strefy taryfowej
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.