Linia 6.

ZPK Markab
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: ŚNIECHOWSKIEGO - ŚNIECHOWSKIEGO (ZGIERZ) (3058)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Śniechowskiego (Zgierz) 0 0 0 0 0 0 0 0
Sokołowska(Zgierz) 1 1 1 1 1 1 1 1
cmentarz (Zgierz) 2 2 2 2 2 2 2 2
tor PKP (Zgierz) 3 3 3 3 3 3 3 3
Kwasowa 4 4 4 4 4 4 4 4
Okręglik (Zgierz) 5 5 5 5 5 5 5 5
Kocidłowska # 6 6 6 6 6 6 6 6
Liściasta 7 7 7 7 7 7 7 7
cm. Szczecińska 8 8 8 8 8 8 8 8
św. Teresy 9101010 910 9 9
św. Teresy 1091011111110111010
Kaczeńcowa1112121211121111
Kaczeńcowa 161314141413141313
Aleksandrowska1415151514151414
Kaczeńcowa1516161615161515
Aleksandrowska1718181817191616
Lniana1819191918201717
Wici1921212019221818
Rojna2123232221242019
Szczecińska2325252423262221
Wojskowa2426262524272322
Szwadronowa2527272625282423
Rąbieńska 762628282726292524
Podjazdowa2729292827302625
Traktorowa2830302928312726
Kwiatowa2931313029322827
Siewna3033333231342928
Biegunowa3235353433363130
Michałowicza3336363534373231
Minerska3437373635383332
Konstantynowska3639393837403534
Retkińska3942424140433837
Kowieńska4043434241443938
Atlas Arena4144444342454039
Dw. Łódź Kaliska4245454443464140
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)4347474645484241
Włókniarzy (Dw. Ł. Kaliska)4550494847514443
Dw. Łódź Kaliska4651504948524544
Dni robocze oprócz sobótPozostałe dni
GodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
0034
053051
1647
1847
1944
1440
1244
1955
2450
2548
093358
2153
2752
1338
022752
2045
012351
2856
21
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
50s
40
30
21
1043
22
0954
33
0952
34
1653
29
1558
-
0452
38
38
26
07
s - odjazdy ważne tylko w soboty
# - granica strefy taryfowej
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.