Linia 6.

ZPK Markab
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: KONSTANTYNOWSKA - KWASOWA (3485)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Kwasowa 0 0 0 0 0 0 0 0
Okręglik (Zgierz) 1 1 1 1 1 1 1 1
Kocidłowska # 2 2 2 2 2 2 2 2
Li¶ciasta 3 3 3 3 3 3 3 3
cm. Szczecińska 4 4 4 4 4 4 4 4
¶w. Teresy 5 6 6 6 5 6 5 5
¶w. Teresy 109 6 7 7 7 6 7 6 6
Kaczeńcowa 7 8 8 8 7 8 7 7
Kaczeńcowa 16 9101010 910 9 9
Aleksandrowska1011111110111010
Kaczeńcowa1112121211121111
Aleksandrowska1314141413151212
Lniana1415151514161313
Wici1517171615181414
Rojna1719191817201615
Szczecińska1921212019221817
Wojskowa2022222120231918
Szwadronowa2123232221242019
R±bieńska 762224242322252120
Podjazdowa2325252423262221
Traktorowa2426262524272322
Kwiatowa2527272625282423
Siewna2629292827302524
Biegunowa2831313029322726
Michałowicza2932323130332827
Minerska3033333231342928
Konstantynowska3235353433363130
Retkińska3538383736393433
Kowieńska3639393837403534
Atlas Arena3740403938413635
Dw. ŁódĽ Kaliska3841414039423736
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)3943434241443837
Włókniarzy (Dw. Ł. Kaliska)4146454443474039
Dw. ŁódĽ Kaliska4247464544484140
Dni robocze oprócz sobótPozostałe dni
GodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
0438
093455
2051
2251
2348
1844
1648
2359
2854
2952
1337
022557
3156
1742
063156
2449
052755
32
0025
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
54s
44
34
25
1447
26
1358
37
1356
38
2057
33
19
02
0856
42
42
30
11
s - odjazdy ważne tylko w soboty
# - granica strefy taryfowej
KURSUJˇ WYŁˇCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powoduj± zmiany czasów odjazdów.