Linia 6.

ZPK Markab
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: SZCZECIŃSKA - CM. SZCZECIŃSKA (1127)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
cm. Szczecińska 0 0 0 0 0 0 0 0
św. Teresy 1 2 2 2 1 2 1 1
św. Teresy 109 2 3 3 3 2 3 2 2
Kaczeńcowa 3 4 4 4 3 4 3 3
Kaczeńcowa 16 5 6 6 6 5 6 5 5
Aleksandrowska 6 7 7 7 6 7 6 6
Kaczeńcowa 7 8 8 8 7 8 7 7
Aleksandrowska 9101010 911 8 8
Lniana101111111012 9 9
Wici1113131211141010
Rojna1315151413161211
Szczecińska1517171615181413
Wojskowa1618181716191514
Szwadronowa1719191817201615
Rąbieńska 761820201918211716
Podjazdowa1921212019221817
Traktorowa2022222120231918
Kwiatowa2123232221242019
Siewna2225252423262120
Biegunowa2427272625282322
Michałowicza2528282726292423
Minerska2629292827302524
Konstantynowska2831313029322726
Retkińska3134343332353029
Kowieńska3235353433363130
Atlas Arena3336363534373231
Dw. Łódź Kaliska3437373635383332
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)3539393837403433
Włókniarzy (Dw. Ł. Kaliska)3742414039433635
Dw. Łódź Kaliska3843424140443736
Dni robocze oprócz sobótPozostałe dni
GodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
0842
133859
2455
2655
2752
2248
2052
27
033258
3356
1741
0629
0135
002146
1035
002853
093159
36
0429
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
58s
48
38
29
1851
30
17
0241
17
0042
24
0137
23
06
12
0046
46
34
15
s - odjazdy ważne tylko w soboty
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.