Linia 9A 9B

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia tramwajowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.01.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: HETMAŃSKA - ZAGŁOBY (2107)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Zagłoby 0 0 0 0 0 0 0 0
Janów 1 1 1 1 1 1 1 1
Książąt Polskich 4 4 3 4 4 4 4 3
Lermontowa 7 7 6 7 7 7 7 6
Gogola 8 8 7 8 8 8 8 7
rondo Inwalidów 9 9 8 9 9 9 9 8
Maszynowa1111101111111110
Widzew Stadion1313121313131312
Niciarniana1515141515151514
Konstytucyjna (Wi-Ma)1616151616161615
Sarnia1818171818181817
Piłsudskiego2121192020202019
Tuwima2323212222222221
Narutowicza2525232424242423
Tramwajowa2727252626262625
pl. Dąbrowskiego2929262728282826
Dw. Łódź Fabryczna3131282930303028
Kilińskiego3333303132323230
Piotrkowska3535313234343331
Kościuszki3737333436363533
Gdańska3939353638383735
pl. Barlickiego4141363739403836
pl. Hallera4242373840413937
1 Maja4444394042434139
Włókniarzy Legionów46-------
Włókniarzy-47424345464441
Unii Lubelskiej (Fala)-50454648494744
ZOO-52474850514946
Krakowska-53484951525047
Zdrowie-54495052535148
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
41B
01B20B41B
00B16B28B40B52B
04B16B28B40B52B
04B16B28B40B52B
0416B2840B52
04B1628B4052B
0416B2840B52
04B1628B4052B
04B16B28B40B52B
04B16B28B40B52B
04B16B28B40B52B
04B16B28B40B52B
04B16B28B40B58B
18B21x38B41x58B
18B38B58B
18B38B58B
18B38B58B
22B26x36x56x
16x38x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
48B
08B28B48B
08B29B49B
09B29B49B
09B24B39B54B
09B24B39B54B
09B24B39B54B
09B24B39B54B
09B24B39B54B
09B24B39B54B
09B24B39B54B
09B24B38B44x58B
18B38B58B
18B38B58B
18B38B58B
18B38B58B
18B38B58B
18B38B58B
22B26x36x56x
16x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
08B38B
08B38B
08B38B58B
18B38B58B
18B38B58B
18B38B58B
18B38B58B
18B38B58B
18B38B58B
18B38B58B
18B38B58B
18B38B58B
18B38B58B
18B38B58B
18B38B58B
18B38B58B
22B26x36x56x
16x
B - kurs do pętli Zdrowie jako linia 9B
x - od Narutowicza do zaj. Telefoniczna: Narutowicza, Konstytucyjną, Pomorską
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.