Linia 11A 11B

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia tramwajowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.07.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: ZGIERSKA - HELENÓWEK-PĘTLA (9203)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Helenówek-pętla 0 0 0 0 0 0 0 0
Helenówek 2 2 2 2 2 2 2 2
Brzoskwiniowa 3 3 3 3 3 3 3 3
Świtezianki 4 4 4 4 4 4 4 4
Pasieczna 5 5 5 5 5 5 5 5
Sikorskiego 7 7 7 7 7 7 7 7
Przedwiośnie 8 8 8 8 8 8 8 8
pl. Pamięci Narodowej 9 9 9 9 9 9 9 9
cm. Radogoszcz1010101010101010
Biegańskiego1212121212121212
Julianowska1413141413131314
Adwokacka1514151514141415
Dolna1716171715151617
Limanowskiego1918191916161719
Lutomierska2120212118181921
Manufaktura2322232319192023
Legionów2625262621212226
Próchnika2726272722222327
Zielona2928292924242529
Struga3230313226262731
Zamenhofa3331323327272832
Mickiewicza353334-----
Piotrkowska Centrum---3629293135
Żwirki---3831313337
Brzeźna---4032333539
pl. Katedralny---4133343640
Czerwona---4334353842
pl. Niepodległości---4637384145
Wólczańska---4839404347
r. Lotników Lwowskich---5041424549
Jana Pawła II---5344454852
Prądzyńskiego---5445464953
3 Maja---5647485155
Dubois---5748495256
Rudzka---5950515458
Chocianowicka---6253545761
Długa---6354555862
Mierzejowa---6455565963
Chocianowice IKEA---6556576064
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
39B_59B_
19B_39B_46_55B_
0615B_23_30B_3845B_53_
00B_0815B_23_30B_3845B_53
00B_08_15B_2330B_38_45B_53
00B_08_15B_2330B_3845B_53_
00B_0815B_23_30B_3845B_53_
00B_0815B_2330B_38_45B_53
00B_08_15B_2330B_38_45B_53
00B_0815B_23_30B_3845B_53_
00B_0815B_23_30B_3845B_53
00B_08_15B_2330B_38_45B_53
00B_08_15B_2330B_3845B_53_
00B_0815B_23_30B_3647B_56_
07B_11x15x_1627B_36_49B_
0011B_15x_19x_2031B_35x_51B_55x
11B_15x_31B_51B_
11B_31B_51B_
18B_26x_40x_59x_
18x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
49B_
06B_28B_48B_
08B_28B_46B_
06B_24B_44B_
04B_17B_32B_47B_
02B_17B_32B_47B_
02B_17B_32B_47B_
02B_17B_32B_47B_
02B_17B_32B_47B_
02B_17B_32B_47B_
02B_17B_32B_47B_
07B_26B_46B_
06B_26B_46B_
06B_26B_46B_
06B_26B_46B_
08B_28B_50B_
10B_30B_50B_
10B_30B_51B_58x_
18B_25x_45x_
05x_22x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
55B_
25B_55B_
25B_55B_
25B_55B_
27B_47B_
07B_27B_47B_
07B_27B_47B_
07B_27B_47B_
07B_27B_47B_
07B_27B_47B_
07B_27B_47B_
07B_27B_47B_
07B_27B_47B_
08B_28B_48B_
08B_28B_50B_
10B_30B_50B_
10B_15x_30B_51B_
18B_25x_45x_
05x_22x_
B - kurs do pętli Chocianowice IKEA jako linia 11B
x - od Dolnej do zaj. Telefoniczna: Zgierską, Nowomiejską, pl. Wolności, Pomorską
kursują tramwaje niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.