Linia 11A 11B

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia tramwajowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.07.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: ZGIERSKA - HELENÓWEK (1449)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Helenówek 0 0 0 0 0 0 0 0
Brzoskwiniowa 1 1 1 1 1 1 1 1
Świtezianki 2 2 2 2 2 2 2 2
Pasieczna 3 3 3 3 3 3 3 3
Sikorskiego 5 5 5 5 5 5 5 5
Przedwiośnie 6 6 6 6 6 6 6 6
pl. Pamięci Narodowej 7 7 7 7 7 7 7 7
cm. Radogoszcz 8 8 8 8 8 8 8 8
Biegańskiego1010101010101010
Julianowska1211121211111112
Adwokacka1312131312121213
Dolna1514151513131415
Limanowskiego1716171714141517
Lutomierska1918191916161719
Manufaktura2120212117171821
Legionów2423242419192024
Próchnika2524252520202125
Zielona2726272722222327
Struga3028293024242529
Zamenhofa3129303125252630
Mickiewicza333132-----
Piotrkowska Centrum---3427272933
Żwirki---3629293135
Brzeźna---3830313337
pl. Katedralny---3931323438
Czerwona---4132333640
pl. Niepodległości---4435363943
Wólczańska---4637384145
r. Lotników Lwowskich---4839404347
Jana Pawła II---5142434650
Prądzyńskiego---5243444751
3 Maja---5445464953
Dubois---5546475054
Rudzka---5748495256
Chocianowicka---6051525559
Długa---6152535660
Mierzejowa---6253545761
Chocianowice IKEA---6354555862
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
41B_
01B_21B_41B_48_57B_
0817B_25_32B_4047B_55_
02B_1017B_25_32B_4047B_55
02B_10_17B_2532B_40_47B_55
02B_10_17B_2532B_4047B_55_
02B_1017B_25_32B_4047B_55_
02B_1017B_2532B_40_47B_55
02B_10_17B_2532B_40_47B_55
02B_1017B_25_32B_4047B_55_
02B_1017B_25_32B_4047B_55
02B_10_17B_2532B_40_47B_55
02B_10_17B_2532B_4047B_55_
02B_1017B_25_32B_3849B_58_
09B_13x17x_1829B_38_51B_
0213B_17x_21x_2233B_37x_53B_57x
13B_17x_33B_53B_
13B_33B_53B_
20B_28x_42x_
01x_20x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
51B_
08B_30B_50B_
10B_30B_48B_
08B_26B_46B_
06B_19B_34B_49B_
04B_19B_34B_49B_
04B_19B_34B_49B_
04B_19B_34B_49B_
04B_19B_34B_49B_
04B_19B_34B_49B_
04B_19B_34B_49B_
09B_28B_48B_
08B_28B_48B_
08B_28B_48B_
08B_28B_48B_
10B_30B_52B_
12B_32B_52B_
12B_32B_53B_
00x_20B_27x_47x_
07x_24x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
57B_
27B_57B_
27B_57B_
27B_57B_
29B_49B_
09B_29B_49B_
09B_29B_49B_
09B_29B_49B_
09B_29B_49B_
09B_29B_49B_
09B_29B_49B_
09B_29B_49B_
09B_29B_49B_
10B_30B_50B_
10B_30B_52B_
12B_32B_52B_
12B_17x_32B_53B_
20B_27x_47x_
07x_24x_
B - kurs do pętli Chocianowice IKEA jako linia 11B
x - od Dolnej do zaj. Telefoniczna: Zgierską, Nowomiejską, pl. Wolności, Pomorską
kursują tramwaje niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.