Linia 54A 54B 54C 54D

MPK-Łódź Sp. z o.o.

linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 04.11.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: PL. MIKULSKIEGO (1223)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
pl. Mikulskiego 0 0 0 0 0 0 0 0
Tuwima 2 2 2 2 2 2 2 2
Śmigłego-Rydza 7 5 6 7 5 7 6 7
Sarnia 9 6 7 9 6 8 7 9
CH Tulipan10 7 810 7 9 810
Konstytucyjna (Wi-Ma)11 8 911 810 911
Piłsudskiego1511121511131215
Dw. Łódź Niciarniana NŻ1612131612141316
Czechosłowacka1713141713151417
Mazowiecka1814151814161518
Edwarda1915161915171619
Pomorska2117172117191721
Kasprowy Wierch2319192319211923
Juhasowa2621212621242126
Arniki NŻ (NŻ)2823232823262328
Henrykowska NŻ (NŻ)2924252924272529
Mileszki3025263025282630
Pomorska 466 NŻ (NŻ)3227283227302832
Śródziemnomorska NŻ (NŻ)3328293328312933
Gryfa Pomorskiego NŻ (NŻ)3429303429323034
Wendy NŻ (NŻ)3530313530333135
Nowosolna3631323631343236
Nowosolna373233-----
ROD Relaks NŻ (NŻ)---39343735-
Witkacego NŻ (NŻ)---40353836-
ROD Polanka---41363937-
ROD Polanka---42374038-
Nowosolna-------37
Tatarkiewicza-------38
Autostrada A1 #-------39
Natolin-------41
Natolin - pętla-------42
Teolin-------44
Lipiny 67-------47
Lipiny-------48
Lipiny - pętla-------50
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
54D
11B31C51B
31C51C
12B3252
1640C
042852B
2246
04D2852D
17B40C
04B28D52B
33B53D
13B33C53B
13C3353
13B33D
0336
05B34D
05B34D
04D35B
04D40
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
0555B
-
15B35C
25
15B38C
0855B
2045
35B55C
25
15B
05D55B
45
35B
25
15B55C
55B
45
35
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
46D
36B
26
16B
0656B
46
36B
2646C
16B
0629D56B
46
10D36B
26
16B
0456B
46
36
B - kurs do pętli ROD Polanka jako linia 54B
C - kurs do pętli Lipiny jako linia 54C
D - kurs do pętli Natolin jako linia 54D
# - granica strefy taryfowej
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.