Linia 64A 64B

MPK-Łódź Sp. z o.o

linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 08.10.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: WOJSKA POLSKIEGO - SPORNA (1335)
Czas przejazdu do:minminminminmin
Sporna 0 0 0 0 0
Palki 1 1 1 1 1
Łomnicka 4 3 4 3 3
Śnieżna 6 5 6 5 5
CH M1 7 6 7 6 6
Kerna 8 7 8 7 7
Janosika10 910 9 9
Powstańców Śląskich1211121111
Wyżynna1312131212
Telefoniczna1514151414
Pszczyńska1615161515
Zrębowa1716171616
Pomorska1817181717
Edwarda2019201919
Mazowiecka2120212020
Niciarniana2221222121
Dw. Łódź Niciarniana2422242222
Niciarniana2826282625
Widzew Stadion2927292726
Wiejska3129312928
Przybyszewskiego3331---
Mechaniczna3432---
Urząd Skarbowy Widzew3634---
Widzewska--323029
Maszynowa--343231
Chmielowskiego--363433
rondo Sybiraków--383635
rondo Sybiraków--393736
Widzew Czajkowskiego--403837
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
26B40B
0626B46B
0626B4456B
08B2032B4456B
0820B3244B56
08B2848
08B2848B
0828B48
08B2840B
0828B48
08B2032B44B56
08B2032B4456B
0820B3244B56B
0820B32B48B
08B28B46B
0626B46B
0626B44B
0626B46B
06B26B
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
39B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
06B26B46B
06B26B46B
06B26B46B
06B26B46B
06B26B46B
06B26B46B
06B26B46B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
15B45B
15B45B
15B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B
B - kurs jako linia 64B do pętli Widzew Czajkowskiego
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.