Linia 65A 65B

MPK-Łódź Sp. z o.o.

linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.10.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: RADOGOSZCZ WSCHÓD (1778)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Radogoszcz Wschód 0 0 0 0 0 0 0 0
Syrenki 2 2 2 2 2 2 2 2
Sikorskiego 3 3 3 3 3 3 3 3
Dw. Łódź Arturówek 5 5 5 5 5 5 5 5
Sowińskiego 7 7 7 7 7 7 7 7
Morelowa 8 8 8 8 8 8 8 8
Litewska 9 9 9 9 9 9 9 9
r. Powstańców 1863r.1111111111111111
Murarska1212121212121212
Kowalska1414141414141414
Dolna1616161616161616
Bałucki Rynek1817181817181717
Limanowskiego2119212119211920
Zachodnia2421242421242021
Czarnkowska2623262623262223
Odolanowska2724272724272324
Kutrzeby2925292925292426
Drewnowska3126313126312528
Srebrzyńska3328333328332730
Legionów3429353429342831
Żeligowskiego3731383631363033
Pogonowskiego3832393732373134
Więckowskiego (LO nr 1)3933403833383235
pl. Barlickiego4135424035403437
Pogonowskiego4337444237423639
Żeligowskiego4438454338433740
Karolewska4640474540453942
Włókniarzy4841494741474043
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)5043514943494145
Łaska5245535145514347
Wróblewskiego5346545246524448
Jana Pawła II5649575548544650
Nowe Sady5750585649554751
Obywatelska 1065851595750564852
Elektronowa5952605851574953
Obywatelska6154626053595155
Rusałki6255636154605256
Komandorska6356646255615357
Pienista NŻ6457656356625458
Aeroklub NŻ6659676558645660
Lotnisko6760686659655761
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
33a_51
11_31B_45_57B_
0921B_31_43B_55_
07B19_32B_43_
03B_23_35B_43x54_
11B_21x_31_51B_
11_31B_51_
11B_31_51B_
11a_31B_51a_
11B_31_51b_
11_26B_38_50B_
02_14B_2638B_50_
02B_14_26B_3851B_
11_23x_35B_55_
05x15B_35_53B_
13_33B_53_
13B_33b_53B_
13_33B_53_
13B_23x_43x_
04x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
14_44_
14_34B_54_
14_34B_54_
14B_34_54B_
14_30B_44_59B_
14_30B_44_59B_
14_29B_44_59B_
14_29B_44_59B_
14_29B_44_59B_
14_29B_44_59B_
14_29B_44_59B_
06y_14_34B_44x_54_
14B_34_37y_54B_
15_36B_55_
15B_35_55B_
15_35B_55_
15B_35_55B_
15_35B_55_
15B_35x_38y_
00y_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
55_
25B_55_
25B_55_
15B_35_55B_
15_35B_55_
15B_35_55B_
15_35B_55_
15B_35_55B_
15_35B_55_
15B_35_55B_
15_35B_55_
15B_35_55B_
15_35B_55_
15B_35_55B_
15_35B_55_
15B_35_55B_
15_35B_55_
15B_20y_35x_
00y_
a - kurs do Sortowni przez Jana Pawła II jako linia 65A
B - kurs przez Bandurskiego jako linia 65B
b - kurs do Sortowni przez Bandurskiego jako linia 65B
y - od Bałuckiego Rynku do zaj. Limanowskiego
x - od Elektronowej do zaj. Nowe Sady: Obywatelską, Waltera-Janke, Nowe Sady (zjazd po trasie linii 65A)
kursują autobusy niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.