Linia 69A 69B

MPK-ŁódĽ Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.03.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: MARATOŃSKA - RETKIŃSKA (0543)
Czas przejazdu do:minminminminminmin
Retkińska 0 0 0 0 0 0
Obywatelska 1 1 1 1 1 1
Waltera-Janke 4 4 4 4 4 4
ROD Olimpijka 5 5 5 5 5 5
zajezdnia MPK 6 6 6 6 6 6
Elektronowa 8 8 8 8 8 8
Nowe Sady101010101010
Jana Pawła II121212121212
Obywatelska141414141414
r. Lotników Lwowskich151515151515
Zaolziańska181717181717
Karpacka201819201819
Tuszyńska222021222021
Kilińskiego252323252323
Kraszewskiego262424262424
¦migłego-Rydza272525272525
Tatrzańska292727292727
Konspiracyjnego WP302828302828
Kadłubka312929312929
Gojawiczyńskiej323030323030
D±browskiego333131333131
Dw. ŁódĽ D±browa343232343232
D±browskiego353333---
Lodowa363434---
Ordonówny383636---
Lodowa 97393737---
D±browskiego403838---
Ossendowskiego---353333
Lodowa---363434
Lodowa 91413939373535
Dostawcza424040383636
Andrzejewskiej444142403738
cm. Zarzew454243413839
Lodowa464344423940
rondo Sybiraków474445434041
rondo Sybiraków484546444142
rondo Inwalidów504748464344
rondo Inwalidów514849474445
Dw. ŁódĽ Widzew535051494647
W dni roboczeW sobotyW niedziele i ¶więta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
17B_3752_
0722_37_52
0724_36_48_
00_1224_3648_
00B_12B24B36B48B
00B_12B_24B_36B_48B
00B_12B24B_36B_38x48B
001224_36_48B_
00B_12B24_3648_
00_12243648_
00_12_24_3648_
0012_24_3648
0012_24_36B_48B_
00B12B_24B36_51B_
06x11B31B51B_
11_31_51_
11B_31B_51_
0528_51_
11B_33_51B_56x_
16x36x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
31_51_
11_31_51_
11_31_51_
11_31_48_
03_18_33B_48B_
03B_18B_33B_48B_
03B_18B_33B_48B_
03B_18B_33B_48B_
03_18_33_48_
03_18_33_48_
03_18_33_48_
03B_18B_33B_51B_55x_
11B_31B_51B_
11B_31B_51B_
11_31_51_
11B_31B_51_
11_31_51_
11_31_51_
11B_31B_51B_55x_
15x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
11_41_
11_41_
11B_31B_51B_
11B_31B_51B_
11B_31B_51B_
11B_31B_51B_
11_31_51_
11_31_51_
11B_31B_51B_
11B_31B_51B_
11B_31B_51B_
11B_31B_51B_
11B_31B_51B_
11B_31B_51B_
11_31_51_
11_31_51_
11B_31B_51B_56x_
16x_
B - kurs z pominięciem ul. Ossendowskiego jako linia 69B
x - dojeżdża do: zajezdnia MPK
kursuj± autobusy niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powoduj± zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóĽnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-ŁódĽ Spółka z o.o. jest zabronione.