Linia 72A 72B

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.03.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: BEDNARSKA - PABIANICKA (2295)
Czas przejazdu do:minminminminminmin
Pabianicka 0 0 0 0 0 0
Unicka 1 1 1 1 1 1
Lecznicza 3 3 3 3 3 3
Kilińskiego 6 5 5 5 6 5
Kraszewskiego 7 6 6 6 7 6
Śmigłego-Rydza 8 7 7 7 8 7
Tatrzańska10 9 9 910 9
Konspiracyjnego WP111010101110
Kadłubka121111111211
Gojawiczyńskiej131212121312
Dąbrowskiego141313131413
Dw. Łódź Dąbrowa151414141514
Ossendowskiego161515151615
Lodowa171616161716
Bławatna191818181918
Olechowska201919192019
Tomaszowska212020202120
terminal Olechów232222222322
Ofiar Terroryzmu 11 Września252424---
Olechowska262525---
Odnowiciela282727---
Hetmańska292828---
Transmisyjna---232423
Dell---242524
Olechów---262726
Józefiaka NŻ---293029
Transmisyjna---303130
Cynarskiego---313231
Zakładowa---333433
Dąbrówki302929343534
Zagłoby323130363735
Janów333231373836
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
3555B
05B15B3555_
15324456
0820B32_4456
0820B324456
15_3555
153555
153555
1535B55B
15B3556
0820324456
0820_324456
0820324456_
08203252
153555
153555
153555B
15B3555
1535
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
35_55_
15B_35_55_
15_35_58_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15B_35_55_
15_35_58_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
12B_35_55_
15_35_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
15_45_
15_45_
15_45_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_
B - kurs przez Ofiar Terroryzmu 11 Września, Józefiaka i Zakładową jako linia 72B
-kursują autobusy niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.