Linia 75A 75B

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 05.04.2020 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: FELIŃSKIEGO - GOJAWICZYŃSKIEJ (1917)
Czas przejazdu do:minminminminminminmin
Gojawiczyńskiej 0 0 0 0 0 0 0
Kadłubka 1 1 1 1 1 1 1
Konspiracyjnego WP 2 2 2 2 2 2 2
Śmigłego-Rydza 4 3 3 4 3 3 3
Śląska 7 6 6 7 6 6 6
Dw. Łódź Chojny 9 8 7 9 8 7 7
Dachowa12111012111010
cm. Rzgowska13121113121111
Rzgowska15141315141313
Socjalna16151416151414
Powszechna17161517161515
Mieszczańska19181719181717
Rzgowska20191820191818
Królewska22212022212020
Wczesna NŻ23222123222121
Łazowskiego24232224232222
Trybunalska25242325242323
Kwietniowa NŻ27262527262525
Trybunalska28272628272626
Demokratyczna29282729282727
Bartoszewskiego31302931302929
Graniczna NŻ32313032313030
Przestrzenna NŻ333231----
Graniczna NŻ343332----
Kwaterunkowa NŻ353433----
Żwawa NŻ353433----
Starorudzka NŻ363534----
Starorudzka383736----
Pabianicka NŻ393837----
Dubois414039----
Rudzka424140----
Tabelowa NŻ---34333232
Karowa NŻ---34333232
Sławna NŻ---35343333
Przestrzenna---36353434
Municypalna---37363535
Pabianicka NŻ---38373636
Chocianowicka44434241403939
Długa45444342414040
Chocianowice IKEA47464544434242
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
49
09B49B
0953B
2353B
2353B
2353B
2353B
2353B
2353B
2353B
2353B
2353B
2353B
23
0222B42B
0242B
0242B
0242B
0242B
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
09B49B
1549B
0949B
0949B
2353B
2353B
2353B
2353B
2353B
2353B
2347B
0242B
0242B
0242B
0242B
0242B
0242B
0242B
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
47B
2048B
1848B
1848B
1848B
1848B
1848B
1848B
1848B
1848B
1848B
1848B
1848B
1848B
1848B
1848B
1848B
1848B
B - kurs przez Przestrzenną jako linia 75B
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.