Linia 86A 86B

MPK-Łódź Sp. z o.o.

linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 07.12.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: WIĘCKOWSKIEGO - GDAŃSKA (1288)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Gdańska 0 0 0 0 0 0 0 0
pl. Barlickiego 3 2 1 1 2 3 2 1
Pogonowskiego 5 4 3 3 4 5 4 3
Żeligowskiego 6 5 4 4 5 6 5 4
Karolewska 8 7 6 6 7 8 7 6
Włókniarzy10 8 7 7 810 8 7
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)1210 9 8101210 9
Dw. Łódź Kaliska131110 911131110
Bandurskiego1412111012---
Wróblewskiego1614131214---
Waltera-Janke NŻ1715141315---
Atlas Arena-----141211
Wileńska-----151312
Wróblewskiego-----161413
Wyszyńskiego-----171514
Obywatelska1917161517191716
Retkińska2119181719211918
Plocka2220191820222019
Maratońska 912321201922232120
Popiełuszki2422212023242221
Popiełuszki 212523222124252322
Pływacka NŻ2624232225262423
Retkinia Kusocińskiego2725242326272524
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
48B
08B28B48B
0823B3547B59
11B2335B4759B
1123B3549B
0828B48
08B2848B
0828B48
08B2848B
0828B48
03B1527B3951B
0315B2739B51
03B1527B3951B
0315B2746B
0626B46
08B2848B
0828B41x48
08B2848B
0828B48B
03x23x43x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
28B48B
0828B48B
0727B47
07B2747B
0823B3853B
0823B3853B
0523B3853B
0823B4153B
0823B3853B
1123B3853B
0824B3853B
0828B48
07B2747B
0727B48
08B2848B
0828B48
08B2848B
0828B48B
03x23x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
0838B
08B38
08B38
08B2848B
0828B48
08B2848B
0828B48
08B2848B
0828B48
08B2848B
0828B48
08B2848B
0828B48
08B2848B
0828B48
08B2848B
0828B48B
02x22x
B - kurs przez Bandurskiego jako linia 86B
x - od Wyszyńskiego do zaj. Nowe Sady: Waltera-Janke, Nowe Sady (zjazd po trasie linii 86B)
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.