Czas przejazdu do: | min | min | min | min | min | Ogrodnicza NŻ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Mahoniowa NŻ | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | Morenowa NŻ | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | Kalinowskiego | 4 | 4 | 3 | 4 | 4 | Tomaszowska | 6 | 5 | 4 | 5 | 6 | Małego Rycerza | 9 | 6 | 5 | 6 | 9 | Jędrzejowska | 10 | 7 | 6 | 7 | 10 | Dw. Łódź Olechów Wiadukt NŻ | - | - | - | 9 | 12 | BSH Fabryka | - | - | - | 13 | 16 | Compal | - | - | - | 15 | 18 | BSH Magazyn | - | - | - | 16 | 19 | Dw. Łódź Olechów Wiadukt NŻ | - | - | - | 17 | 20 | Ofiar Terroryzmu 11 Września NŻ | 11 | 8 | 7 | 18 | 21 | Ofiar Terroryzmu 11 Września | 12 | 9 | 8 | 19 | 22 | Olechowska | 13 | 10 | 9 | 20 | 23 | Bławatna NŻ | 14 | 11 | 10 | 21 | 24 | Tomaszowska NŻ | 16 | 12 | 11 | 22 | 26 | Lodowa | 17 | 13 | 12 | 23 | 27 | Ossendowskiego NŻ | 18 | 14 | 13 | 24 | 28 | Dw. Łódź Dąbrowa NŻ | 19 | 15 | 14 | 25 | 29 | Podhalańska | 20 | 16 | 15 | 26 | 30 | Kossaka | 21 | 17 | 16 | 27 | 31 | Rydla | 23 | 19 | 18 | 29 | 33 | Broniewskiego | 24 | 20 | 19 | 30 | 34 | Śmigłego-Rydza | 25 | 21 | 20 | 31 | 35 | Kraszewskiego | 27 | 23 | 22 | 33 | 37 | Słowackiego | 28 | 24 | 23 | 34 | 38 | Dąbrowskiego | 30 | 26 | 25 | 36 | 40 | Poznańska NŻ | 31 | 27 | 26 | 37 | 41 | Kilińskiego | 32 | 28 | 27 | 38 | 42 | Praska NŻ | 33 | 29 | 28 | 39 | 43 | pl. Niepodległości | 35 | 31 | 30 | 41 | 45 |
|
| W dni robocze | W soboty | W niedziele i święta | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| 13 | 43 | 23 | 03 | 16B | 32 | 56 | 20 | 44 | 13 | 32 | 56 | 20 | 55 | 30 | 05 | 40 | 15 | 50 | 16 | 40 | 07B | 28 | 52 | 16 | 40 | 00B | 28 | 52 | 16 | 39 | 05 | 25 | 45 | 25 | 13 | 01 | 49 | 13B | 37 | 37x |
| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| 13 | 25 | 05 | 49 | 31 | 11 | 51 | 31 | 11 | 51 | 31 | 11 | 51 | 31 | 11 | 51 | 31 | 11 | 51 | 31 | 11 | 51 | 31 | 14 | 51 | 30 | - | 00x |
| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| - | 13 | 10 | 50 | 31 | 11 | 51 | 31 | 11 | 51 | 31 | 11 | 51 | 31 | 11 | 51 | 31 | 11 | 51 | 31 | 11 | 51 | 31 | 14 | 51 | 30 | - | 00x |
| B - kurs na pl. Niepodległości przez teren BSH jako linia 92B x - od Kalinowskiego do zaj. Nowe Sady: Kolumny, Paradną, Demokratyczną, Bartoszewskiego, Jana Pawła II, Obywatelską, Nowe Sady KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: | przyspieszenie | - 1 min. | | opóźnienie | - do 4 min. | Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione. |
|