linia autobusowa normalna Rozkład jazdy ważny od 01.10.2023 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: TOMASZOWSKA - MAŁEGO RYCERZA (1201)
Czas przejazdu do:
min
min
min
min
Małego Rycerza
0
0
0
0
Jędrzejowska
1
1
1
1
Dw. Łódź Olechów Wiadukt NŻ
-
-
3
3
BSH Fabryka
-
-
7
7
Compal
-
-
9
9
BSH Magazyn
-
-
10
10
Dw. Łódź Olechów Wiadukt NŻ
-
-
11
11
Ofiar Terroryzmu 11 Września NŻ
2
2
12
12
Ofiar Terroryzmu 11 Września
3
3
13
13
Olechowska
4
4
14
14
Bławatna NŻ
5
5
15
15
Tomaszowska NŻ
7
6
16
17
Lodowa
8
7
17
18
Ossendowskiego NŻ
9
8
18
19
Dw. Łódź Dąbrowa NŻ
10
9
19
20
Podhalańska
11
10
20
21
Kossaka
12
11
21
22
Rydla
14
13
23
24
Broniewskiego
15
14
24
25
Śmigłego-Rydza
16
15
25
26
Kraszewskiego
18
17
27
28
Słowackiego
19
18
28
29
Dąbrowskiego
21
20
30
31
Poznańska NŻ
22
21
31
32
Kilińskiego
23
22
32
33
Praska NŻ
24
23
33
34
pl. Niepodległości
26
25
35
36
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
19
49
29
09
22B
38
02
29
53
22
41
05
29
04
39
14
49
24
59
25
49
16B
37
01
25
49
09B
37
01
25
48
11
31
51
31
19
07
55
19B
43
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
18
30
10
54
37
17
57
37
17
57
37
17
57
37
17
57
37
17
57
37
16
56
36
19
56
35
-
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
18
15
55
37
17
57
37
17
57
37
17
57
37
17
57
37
17
57
37
16
56
36
19
56
35
-
B - kurs na pl. Niepodległości przez teren BSH jako linia 92B KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja:
przyspieszenie
- 1 min.
opóźnienie
- do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.