Linia 53A 53B 53C 53D 53E

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 01.10.2020 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: DW. ŁÓDŹ FABRYCZNA (2166)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Dw. Łódź Fabryczna 0 0 0 0 0 0 0 0
Narutowicza 2 2 2 2 2 2 2 2
Rewolucji 1905 r. 3 3 3 3 3 3 3 3
rondo Solidarności 4 4 4 4 4 4 4 4
Źródłowa 7 6 6 7 7 6 7 6
Smutna 9 8 8 9 9 8 9 8
Wojska Polskiego10 9 91010 910 9
Łomnicka1211111212111211
Śnieżna1413131414131413
CH M11514141515141514
Kerna1615151616151615
Janosika1817171818171817
Marmurowa2019192020192019
Karkonoska NŻ21202021----
Olkuska NŻ22212122----
Granatowa NŻ23222223----
Hiacyntowa24232324----
Nowosolna2625------
Nowosolna--2526----
Tatarkiewicza--2627----
Autostrada A1 #--2728----
Natolin--2930----
Natolin - pętla--3031----
Teolin--3132----
Lipiny 67--3334----
Lipiny--3435----
Paprotnia-Moczydła (NŻ)--3637----
Paprotnia (NŻ)--3738----
Paprotnia I (NŻ)--3839----
Łódzka(Brzeziny) (NŻ)--4041----
Kościuszki(Brzeziny)--4243----
św. Anny--4445----
Gimnazjum(Brzeziny)--4647----
Głowackiego(Brzeziny)--4748----
Beskidzka NŻ----21202120
Opolska NŻ----23222322
Moskuliki #----24232423
Dąbrowa----26252625
Kopanka 24a----28272827
Kalonka----29282928
Kalonka II----30293029
Kalonka (osiedle)----3130--
Niecki----3231--
Borchówka 21 (NŻ)----3332--
Borchówka 39 (NŻ)----3433--
Borchówka Las (NŻ)----3534--
Borchówka 7 (NŻ)----3736--
Boginia działki (NŻ)----3938--
Boginia chłodnia (NŻ)----4039--
Boginia----4241--
Stare Skoszewy 23----4342--
Skoszewy (szkoła)----4544--
Skoszewy ----4645--
Kalonka/Centrum Ojca Pio------3231
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
38D
14E23D2939B48E
0015E20B30D40B44C5054E
00B062436E37D44B49C
04E0826D344445x50E56
01C1325D31E3752
01x04x07E132531x37D4955x
01B13E1925D3749
0113C2537E49D
011325D3749E
01C132537E49
01C1319B25E3149
01C13E25B3137E43C56
07D13B19E2531D43B55E
01D132534x37C4354x57
1724E28x37B47D58
1727E3747D
0717D27E3752
0717C27E3741x
0731E32D37B57
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
09E1929D3959
09E1939B49C59
09E193959
1929E3959
1929C3949E59
193944D49E59
19B3949E59
09C193959
09E193949D59
09E193959
09E14B2429C3959
09E193959
09E1929B34C3959
193949E59
1929D3949E59
193949E54C59
143949E59
1934D37x49E59
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
29D59
09E193949C59
09E19B3959
1934E3959
1929C3944E49B59
193944D49E
04243949E59
09C193959
09E193944D57x59
09E193959
09E1929C3959
09E193959
09E1929C3952x59
193949E59
09D193949E59
19B29C3949E59
143949E59
02x17x1937B49E59
B - kurs do Głowackiego (Brzeziny) jako linia 53B
C - kurs do Skoszew jako linia 53C
D - kurs do Kalonki/Centrum Ojca Pio jako linia 53D
E - kurs do Zjazdowej jako linia 53E
x - od Narutowicza do zaj. Limanowskiego: Jaracza, Sterlinga,Północną, Franciszkańską, Org. WiN, Limanowskiego
# - granica strefy taryfowej
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.