Linia 64A 64B

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 20.04.2020 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: WOJSKA POLSKIEGO - MARYNARSKA (1331)
Czas przejazdu do:minminminmin
Marynarska 0 0 0 0
Organizacji WiN 2 2 2 2
Sucharskiego 4 4 4 4
Sporna 6 6 6 6
Palki 7 7 7 7
Łomnicka 9 9 9 9
Śnieżna11111111
CH M112121212
Kerna13131313
Janosika15151515
Powstańców Śląskich17171717
Wyżynna18181818
Telefoniczna20202020
Pszczyńska21212121
Zrębowa NŻ22222222
Pomorska23232323
Edwarda25252525
Mazowiecka26262626
Niciarniana27272727
Dw. Łódź Niciarniana NŻ28282828
Niciarniana31323132
Widzew Stadion32333233
Wiejska3536--
Przybyszewskiego NŻ3738--
Mechaniczna NŻ3839--
Urząd Skarbowy Widzew4041--
Maszynowa--3435
Chmielowskiego--3637
rondo Sybiraków--3839
rondo Sybiraków--3940
Widzew Czajkowskiego--4142
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
35B
0525B45B
05B25B45B
05B25B45B
06B26B46B
06B26B_46B
06B26B46B
06B26B46B_
06B26B46B
06B2646B
06B26B46B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B_
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
0525B45B
05B25B
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
35B
0525B45B
05B25B45B
05B25B45B
06B26B46B
06B26B46B
06B26B46B
06B26B46B
06B26B46B
06B2646B
06B26B46B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
55B
25B55B
25B55B
25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B45B
05B25B
B - kurs jako linia 64B do pętli Widzew Czajkowskiego
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
kursują autobusy niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.