Linia 65A 65B

MPK-Łódź Sp. z o.o

linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 16.09.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: ŚWITEZIANKI - SYRENKI (1160)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Syrenki 0 0 0 0 0 0 0 0
Sikorskiego 1 1 1 1 1 1 1 1
Dw. Łódź Arturówek 3 3 3 3 3 3 3 3
Sowińskiego 5 5 5 5 5 5 5 5
Morelowa 6 6 6 6 6 6 6 6
Litewska 7 7 7 7 7 7 7 7
r. Powstańców 1863r. 9 9 9 9 9 9 9 9
Murarska1010101010101010
Kowalska1212121212121212
Dolna1414141414141414
Bałucki Rynek1516161615161515
Limanowskiego1719191917191718
Zachodnia1922222219221819
Czarnkowska2124242421242021
Odolanowska2225252522252122
Kutrzeby2327272723272224
Drewnowska2429292924292326
Srebrzyńska2631313126312528
Legionów2733323227322629
Żeligowskiego2936353429342831
Pogonowskiego3037363530352932
Więckowskiego (LO nr 1)3138373631363033
pl. Barlickiego3340393833383235
Pogonowskiego3542414035403437
Żeligowskiego3643424136413538
Karolewska3845444338433740
Włókniarzy3947464539453841
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)4149484741473943
Łaska4351504943494145
Wróblewskiego4452515044504246
Jana Pawła II4755545346524448
Nowe Sady 4856555447534549
Obywatelska 1064957565548544650
Elektronowa5058575649554751
Obywatelska5260595851574953
Rusałki5361605952585054
Komandorska5462616053595155
Pienista5563626154605256
Aeroklub5765646356625458
Lotnisko5866656457635559
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
15_35a_55
15_31B_46_
00B_1224B_34_46B_58_
10B22_34B_46_
06B_25_37B_45x53_
13B_21y_33_53B_
13_33B_53_
13B_33_53B_
13a_33B_53a_
13B_33_53b_
13_28B_40_52B_
04_16B_2840B_52_
04B_16_28B_4053B_
13_21y_37B_57_
07x17B_37_55B_
15_35B_55_
15B_35_55b_
15_35B_55_
05y_25x_39y_
03y_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
16_46_
16_36B_56_
16_36B_56_
16B_36_56B_
16_32B_46_
01B_16_31B_46_
01B_16_31B_46_
01B_16_31B_46_
01B_16_31B_46_
01B_16_31B_46_
01B_16_31B_46_
01B_08y_16_36B_53y_56_
16B_36_39y_56B_
17_38B_57_
17B_37_57B_
17_37B_57_
17B_37_57B_
17_37B_57_
17B_27y_40y_
02y_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
57_
27B_57_
27B_57_
17B_37_57B_
17_37B_57_
17B_37_57B_
17_37B_57_
17B_37_57B_
17_37B_57_
17B_37_57B_
17_37B_57_
17B_37_57B_
17_37B_57_
17B_37_57B_
17_37B_57_
17B_37_57B_
17_37B_57_
17B_22y_42y_
02y_
a - kurs do Sortowni przez Jana Pawła II jako linia 65A
B - kurs przez Bandurskiego jako linia 65B
b - kurs do Sortowni przez Bandurskiego jako linia 65B
y - od Czarnkowskiej do zaj. Limanowskiego: Lutomierską, Klonową, Limanowskiego
x - od Elektronowej do zaj. Nowe Sady: Obywatelską, Waltera-Janke, Nowe Sady (zjazd po trasie linii 65A)
kursują autobusy niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.