Linia 65A 65B

MPK-Łódź Sp. z o.o

linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 16.09.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: ŁAGIEWNICKA - SOWIŃSKIEGO (0507)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Sowińskiego 0 0 0 0 0 0 0 0
Morelowa 1 1 1 1 1 1 1 1
Litewska 2 2 2 2 2 2 2 2
r. Powstańców 1863r. 4 4 4 4 4 4 4 4
Murarska 5 5 5 5 5 5 5 5
Kowalska 7 7 7 7 7 7 7 7
Dolna 9 9 9 9 9 9 9 9
Bałucki Rynek1011111110111010
Limanowskiego1214141412141213
Zachodnia1417171714171314
Czarnkowska1619191916191516
Odolanowska1720202017201617
Kutrzeby1822222218221719
Drewnowska1924242419241821
Srebrzyńska2126262621262023
Legionów2228272722272124
Żeligowskiego2431302924292326
Pogonowskiego2532313025302427
Więckowskiego (LO nr 1)2633323126312528
pl. Barlickiego2835343328332730
Pogonowskiego3037363530352932
Żeligowskiego3138373631363033
Karolewska3340393833383235
Włókniarzy3442414034403336
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)3644434236423438
Łaska3846454438443640
Wróblewskiego3947464539453741
Jana Pawła II4250494841473943
Nowe Sady 4351504942484044
Obywatelska 1064452515043494145
Elektronowa4553525144504246
Obywatelska4755545346524448
Rusałki4856555447534549
Komandorska4957565548544650
Pienista5058575649554751
Aeroklub5260595851574953
Lotnisko5361605952585054
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
20_40a_
0020_36B_51_
05B_1729B_39_51B_
03_15B27_39B_51_
11B_30_42B_50x58_
18B_26y_38_58B_
18_38B_58_
18B_38_58B_
18a_38B_58a_
18B_38_58b_
18_33B_45_57B_
09_21B_3345B_57_
09B_21_33B_4558B_
18_26y_42B_
02_12x22B_42_
00B_20_40B_
00_20B_40_
00b_20_40B_
00_10y_30x_44y_
08y_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
21_51_
21_41B_
01_21_41B_
01_21B_41_
01B_21_37B_51_
06B_21_36B_51_
06B_21_36B_51_
06B_21_36B_51_
06B_21_36B_51_
06B_21_36B_51_
06B_21_36B_51_
06B_13y_21_41B_58y_
01_21B_41_44y_
01B_22_43B_
02_22B_42_
02B_22_42B_
02_22B_42_
02B_22_42B_
02_22B_32y_45y_
07y_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
02_32B_
02_32B_
02_22B_42_
02B_22_42B_
02_22B_42_
02B_22_42B_
02_22B_42_
02B_22_42B_
02_22B_42_
02B_22_42B_
02_22B_42_
02B_22_42B_
02_22B_42_
02B_22_42B_
02_22B_42_
02B_22_42B_
02_22B_27y_47y_
07y_
a - kurs do Sortowni przez Jana Pawła II jako linia 65A
B - kurs przez Bandurskiego jako linia 65B
b - kurs do Sortowni przez Bandurskiego jako linia 65B
y - od Czarnkowskiej do zaj. Limanowskiego: Lutomierską, Klonową, Limanowskiego
x - od Elektronowej do zaj. Nowe Sady: Obywatelską, Waltera-Janke, Nowe Sady (zjazd po trasie linii 65A)
kursują autobusy niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.