Linia 65A 65B

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.03.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: PIENISTA - KOMANDORSKA (1670)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Komandorska 0 0 0 0 0 0 0 0
Rusałki 1 1 1 1 1 1 1 1
Obywatelska 2 2 2 2 2 2 2 2
Elektronowa 4 4 4 4----
Obywatelska 106 5 5 5 5----
Nowe Sady 6 6 6 6----
Obywatelska10 910 9----
Wróblewskiego13111312----
Łaska14121413----
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)18151816----
Karolewska (Dw. Ł. Kaliska)19161917----
Włókniarzy20172018----
6 Sierpnia22192220----
Pogonowskiego23202321----
Maratońska---- 4 4 4 4
Wyszyńskiego---- 5 5 5 5
Wróblewskiego---- 7 7 7 7
Wileńska---- 8 8 8 8
Atlas Arena---- 9 9 9 9
Dw. Łódź Kaliska----10101010
Łąkowa----12121212
Żeromskiego----14141414
Kopernika----18171717
pl. Barlickiego2522252321202020
Pogonowskiego2724272523222222
Żeligowskiego2925292625232423
Legionów3127312827252625
Srebrzyńska3228322928262726
Drewnowska3430343130282928
Kutrzeby3631363332293130
Odolanowska3732373433303231
Czarnkowska3933383535313332
Lutomierska4336423839343735
Limanowskiego4437433940353836
Bałucki Rynek4639454142374038
Dolna4941484345394340
Kowalska5142504447404541
Murarska5243514548414642
r. Powstańców 1863r.5445534750434844
Litewska5546544851444945
Morelowa5647554952455046
Sowińskiego5748565053465147
Dw. Łódź Arturówek5949585255475349
Sikorskiego6151605457495551
Syrenki6252615558505652
Radogoszcz Wschód6353625659515753
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
23B_
0121_43b_
0116B_23_39B_48_
04B_12_28B36_52B_
00_12_21y29B_47_57x_
09B_27_44B_
02_26B_42_
06B_22_46B_
02_26B_42_
06B_22_46b_57_
16B27_40B_48_
04B_16b_28B36_52B_
00_16B_24_40B_50
00x_14B_30_40x_51y54B_
10_34B_
00_23B_41_
03B_21_43B_
01_11x_23B_45_
03_19y_34y_59y_
-
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
58_
20B_38_
00B_18_40B_58_
13B_29_53B_
07_32B_47_
03B_13_33B_43_
03B_13_33B_43_
03B_13_33B_43_
03B_13_33B_43_
03B_13_33B_43_
03B_13_33B_43_
03B_13_33B_43_
03B_14_42B_
00_22B_40_
02B_20_42B_
00_22B_40_
02B_20_42B_
00_22B_40_56y_
03_23x_43x_58y_
16x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
20B_48_
16B_44_
17B_44_
21B_38_
01B_18_41B_58_
21B_38_
01B_18_41B_58_
21B_38_
01B_18_41B_58_
21B_38_
01B_18_41B_59_
18B_37_59B_
17_39B_57_
19B_37_59B_
17_39B_57_
19B_37_50x_
03_23x_37x_56x_
15x_
B - kurs przez Bandurskiego jako linia 65B
b - kurs przez Bandurskiego jako linia 65B
x - od Kutrzeby do zaj. Limanowskiego: Klonową, Limanowskiego (zjazd po trasie linii 65A)
y - od Obywatelskiej do zaj. Nowe Sady: Pienistą, Nowe Sady
kursują autobusy niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.