Linia 86A 86B

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 02.01.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: REWOLUCJI 1905R. - WSCHODNIA (4822)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Wschodnia 0 0 0 0 0 0 0 0
Piotrkowska 2 2 2 2 1 2 2 2
Próchnika 4 4 4 4 3 4 4 4
Gdańska 6 6 6 6 5 6 6 6
pl. Barlickiego 9 8 7 8 6 9 8 7
Pogonowskiego1110 910 81110 9
Żeligowskiego12111011 9121110
Karolewska1413121311141312
Włókniarzy1614131512161413
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)1816151713181615
Dw. Łódź Kaliska1917161814191716
Bandurskiego2018171915---
Wróblewskiego2220192117---
Waltera-Janke2321202218---
Atlas Arena-----201817
Wileńska-----211918
Wróblewskiego-----222019
Wyszyńskiego-----242120
Obywatelska2422212319252221
Retkińska2623222420272322
Plocka2724232521282423
Maratońska 912925242722302524
Popiełuszki3026252823312625
Popiełuszki 213127262924322726
Pływacka3228273025332827
Retkinia Kusocińskiego3329283126342928
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
44B
04B24B44B
042442B57
12B2742B57
12B2744B
0424B44
04B2444B
0424B44
04B2444B
0424B4257B
12B2742B57
12B2742B57
12B2742B57
12B2744B
0424B44
04B2444B
0424B4454x
04B2444B
0424B44B
01x21x41x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
24B44B
0424B44B
0323B43
03B2343B
0421B3651B
0621B3651B
0621B3651B
0621B3651B
0621B3651B
0621B3651B
0620B3651B
0623B43
03B2343B
0323B44
04B2444B
0424B44
04B2444B
0424B44B
01x21x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
0535B
05B35
05B35
05B2545B
0525B45
05B2545B
0525B45
05B2545B
0525B45
05B2545B
0525B45
05B2545B
0525B45
05B2545B
0525B45
05B2545B
0525B45B
00x20x
B - kurs przez Bandurskiego jako linia 86B
x - od Wyszyńskiego do zaj. Nowe Sady: Waltera-Janke, Nowe Sady (zjazd po trasie linii 86B)
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.